Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty

Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty

Soužití s opačným pohlavím bývá občas opravdu náročné. Často je složité mužům vysvětlit, proč hledáme problém tam, kde ho oni nevidí. Toto je pět příkladů, které páry v domácnosti řeší už po několik generací, zatím se ale nepřišlo na to, jak dojít k oboustranné spokojenosti. Naštěstí ne všichni muži jsou stejní!

Spodní prádlo všude kolem

Určitě to také znáte. Ať už koš na špinavé prádlo postavíte v koupelně kamkoliv, můžete si být jistá, že váš partner ho spolehlivě mine a vy budete muset sbírat použité prádlo i svršky ze země. A ještě byste měla být ráda, že se svlékl až v koupelně a neudělal z odhozeného oblečení cestičku z ložnice do koupelny. Proč muži nejsou schopní trefit se svým oblečením do koše se špinavým prádlem, je pro nás nevyřešitelnou záhadou, která je v některých domácnostech na běžném denním pořádku. Ano, existují i muži, kteří si po sobě uklízejí. Většinou se jim říká gayové.

Pokračování 2 / 5

Vousy a chlupy na umyvadle

Sice po nich vyžadujeme holení, aby nás při polibcích jeho strniště nepíchalo do rtů a tváří, je to ale dvojsečná zbraň. Téměř žádný muž totiž z neznámého důvodu není schopný odklidit následky holení dočista. Snaha se sice cení, většinou ale skončí tak, že muž namočenou rukou rozpatlá zbytky vousů a chlupů po umyvadle a přilehlém okolí, takže je stejně na vás, abyste nepořádek uklidila.

Pokračování 3 / 5

Záchodové prkénko

Tento boj mezi muži a ženami existuje snad od chvíle, kdy byl vynalezen záchod. Ženy prostě potřebují mít prkénko dole, muži zase nahoře. A tak nastává kolotoč věčných hádek, protože muži samozřejmě zapomínají prkénko sklopit. Na druhou stranu tento náš požadavek vůči mužům není tak úplně fér, protože oni nás přece také nenutí, abychom po vykonání potřeby prkénko zvedaly!

Pokračování 4 / 5

Zbytky všude

Nedojedený banán na lince. Ukousnutý rohlík na stole. Prázdný papír od šunky v lednici. Jedno sousto pomazánky v misce. Proč muži neodklízejí zbytky nebo prázdné baly raději vrací do spíže či ledničky, než aby je spořádaně vyhodili do koše? Nás to dokáže vytočit do nepříčetnosti, muži výtku odkývají, a druhý den udělají to samé.

Pokračování 5 / 5

Mastné otisky

Také vás chytá záchvat, když půl dne drhnete koupelnu či kuchyň, až se krásně blýská, a pak najdete otisky mastných prstů na ledničce, lince, koupelnové skříňce či vodovodním kohoutku? To samé se často týká také oken, dveří nebo dálkových ovladačů. I když instalujete papírové kapesníčky všude a jste si jistá, že cestu k umyvadlu či dřezu váš partner dobře zná, stejně si ruce omýt nedojde. Udělala chybu ve výchově jeho matka, nebo prostě mají muži tyto zlozvyky zakódované v genech?

Doporučujeme

Články odjinud