Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty

18. 9. 2018
Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty
Soužití s opačným pohlavím bývá občas opravdu náročné. Často je složité mužům vysvětlit, proč hledáme problém tam, kde ho oni nevidí. Toto je pět příkladů, které páry v domácnosti řeší už po několik generací, zatím se ale nepřišlo na to, jak dojít k oboustranné spokojenosti. Naštěstí ne všichni muži jsou stejní!

Spodní prádlo všude kolem

Určitě to také znáte. Ať už koš na špinavé prádlo postavíte v koupelně kamkoliv, můžete si být jistá, že váš partner ho spolehlivě mine a vy budete muset sbírat použité prádlo i svršky ze země. A ještě byste měla být ráda, že se svlékl až v koupelně a neudělal z odhozeného oblečení cestičku z ložnice do koupelny. Proč muži nejsou schopní trefit se svým oblečením do koše se špinavým prádlem, je pro nás nevyřešitelnou záhadou, která je v některých domácnostech na běžném denním pořádku. Ano, existují i muži, kteří si po sobě uklízejí. Většinou se jim říká gayové.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Prahnete po dalších změnách na vzhledu domu. Vysnili jste si dokonalý příbytek, který bude ideálním místem pro všechny členy rodiny. Aspoň tak zapomenete na investice, které pro vás nejsou…

Nejčtenější články

Doporučujeme