Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty

18. 9. 2018
Čím nás muži vytáčejí? Pohozenými ponožkami, vousy i mastnými prsty
Soužití s opačným pohlavím bývá občas opravdu náročné. Často je složité mužům vysvětlit, proč hledáme problém tam, kde ho oni nevidí. Toto je pět příkladů, které páry v domácnosti řeší už po několik generací, zatím se ale nepřišlo na to, jak dojít k oboustranné spokojenosti. Naštěstí ne všichni muži jsou stejní!

Spodní prádlo všude kolem

Určitě to také znáte. Ať už koš na špinavé prádlo postavíte v koupelně kamkoliv, můžete si být jistá, že váš partner ho spolehlivě mine a vy budete muset sbírat použité prádlo i svršky ze země. A ještě byste měla být ráda, že se svlékl až v koupelně a neudělal z odhozeného oblečení cestičku z ložnice do koupelny. Proč muži nejsou schopní trefit se svým oblečením do koše se špinavým prádlem, je pro nás nevyřešitelnou záhadou, která je v některých domácnostech na běžném denním pořádku. Ano, existují i muži, kteří si po sobě uklízejí. Většinou se jim říká gayové.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Dubnová známost vás začíná obtěžovat hloupými otázkami a necítíte se kvůli tomu vůbec dobře. Navíc jste oslabení a unavení z hádek a nesrovnalostí na pracovišti. Kolegové jsou v ráži. O…

Nejčtenější články

Doporučujeme