Čím potěšit svou drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů

11. 12. 2017 Prezentace klienta
Čím potěšit svou drahou polovičku? Máme pro vás několik tipů
Vybrat ten správný dárek, který potěší i zahřeje na srdci, bývá rok od roku stále těžší. Dárek má být nejen poděkováním, ale také by měl vyjadřovat váš vztah k obdarované osobě. Čím tedy udělat radost svým nejbližším?

Zkuste talisman štěstí a lásky

Vlastníte předmět, na který nedáte dopustit? Vzpomínku na spřízněnou duši, lásku z mládí nebo na zážitky z dovolené? Takový dárek může darovat každá z nás, ať už se jedná o náramek, náhrdelník nebo prsten… Darovat šperk, který bude mít pro milovanou osobu hodnotu talismanu a celoživotní význam, je zkrátka báječný způsob jak někomu vyjádřit svou přízeň. Slovo "talisman" pochází z arabského slova "talásim", což znamená kouzelný a posvěcený.

Klepněte pro větší obrázek

Hodinky - doplněk, který se nikdy neomrzí

Hodinky byly, jsou a vždycky budou dárkem cenným a velmi výmluvným. Dostat od někoho darem hodinky znamená zpečetit předmětem láskyplný hlubší vztah. Dostaly jste někdy hodinky od někoho, s kým jste neměly vážnější milostný nebo přátelský vztah? Patrně ne, hodinky věnujeme, když nám na někom záleží.

Kabelky milují všechny ženy

Dalším tipem na skvělý dárek je kvalitní a nevšední kabelka. Málokterá žena pohrdne kabelkou značky s dobrým věhlasem, z kvalitního materiálu a originálního leč elegantního designu. Všechny potřebujeme svůj prostor, a když je ve formě stylového praktického doplňku, tak to potom trefa do černého.

Klepněte pro větší obrázek
Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Nezkoušejte nic nového, pokud se na to skutečně necítíte. Na druhou stranu nebuďte až moc stydliví. To se také nenosí. Prospěla by vám zlatá střední cesta. S nadřízeným se nedokážete…

Nejčtenější články

Doporučujeme