Čím v ložnici ničíte vztah: Co zařadit, či naopak vyřadit z intimního života?

31. 1. 2023
Klape vám to s partnerem v intimnostech? A jste si tím opravdu tak jistá? Může se stát, že nevědomky děláte věci, které vám nenápadně a postupně ničí vztah, aniž byste o tom vůbec věděla. Na co si dávat pozor při postelových hrátkách s partnerem? A jaké věci raději (ne)dělat?

Připomínáte spíš „prkno“

Nedostatečná aktivita partnerky v posteli je pro muže problém číslo jedna. Pokud při milostných hrátkách nejčastěji pouze bez hnutí ležíte „jako prkno“, nemůžete se partnerovi divit, že ho sex s vámi po nějaké době přestane bavit. Naopak dostatečná ženská iniciativa přijde pánům vzrušující.

Jestliže chcete, aby váš milostný život a s ním i váš vztah neskomíraly, rozhodně se nebojte a odvažte se. Pokud se vám zrovna nechce do žádných velkých výkonů, dejte protějšku alespoň najevo, že vás vzrušuje. Pomohou polibky, hlazení, rytmické pohyby i zvukový projev.

Jak se zdokonalit v orálním sexu? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Na konci pracovního týdne pocítíte velkou únavu a klesne i vaše výkonnost. Kvůli podráždění mohou na pracovišti vzniknout zbytečné konflikty. Dávejte si na to pozor, protože byste si mohly…

Nejčtenější články

Doporučujeme