Čínský horoskop 2022: Co čeká jednotlivá znamení v roce Tygra?

1. 2. 2022
Foto: iStock
Čínský horoskop 2022: Co čeká jednotlivá znamení v roce Tygra?  | Foto: iStock
1. února 2022 začíná nový čínský rok, který se ponese ve znamení vodního Tygra. Hvězdy slibují, že by měl být zlomový a přinést velké změny. Jak se vám bude dařit, na co si dát pozor? Na videu v úvodu článku najdete předpověď pro celý rok, v dalších kapitolách pak horoskopy pro jednotlivá znamení zvěrokruhu.

Jak zůstat pevně na zemi?

Novému roku, který začíná 1. února 2022, bude vládnout vodní Tygr. Základním pohybem tohoto zvířete je skok - a to vystihuje, jak bude podle čínského horoskopu následující rok vypadat. Bude přicházet řada impulsů, podnětů, výzev. Bude pro nás důležité, abychom se soustředili na podstatné věci, abychom se množstvím výzev nenechali převálcovat. Minulý rok byl rokem kovového Bůvola a ten nás měl svou silou připravit, vyzbrojit na všechny tyto změny. Jste připraveni? Co dalšího je pro vás důležité? Podívejte se na video v úvodu článku. V dalších kapitolách pak najdete horoskopy pro jednotlivá znamení. Na konci článku najdete čínský horoskop lásky a zdraví pro rok 2022. Pokud nechcete listovat přes všechna znamení až na konec, klikněte na šipku doleva a budete hned na konci článku. 

Horoskop sestavil Jiří Černák ze školy Feng Ren Shui.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Během víkendu se dozvíte překvapující rodinné tajemství a budete z toho v nevídaném šoku. Hvězdy vám radí nepodléhat panice a nevytahovat kostlivce ze skříně. Staré křivdy nechte pěkně…