Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme

23. 1. 2020
Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme
25. ledna budeme slavit letos už druhý Nový rok v pořadí – tentokrát Nový čínský rok. Vládu po hliněném Vepři převezme kovová Krysa. Ta má podle čínského horoskopu vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Udělejte si i vy plány do budoucna. Které jsou reálné, na co byste raději měli zapomenout?

Plány do budoucna

Krysa začíná nové dvanáctiletí. Ocení přednosti všech znamení zvěrokruhu za posledních 12 let a rozdá nové úkoly pro nadcházející cyklus. Ví, že je jen součástí velkého řetězce, ale to jí nebrání, aby se chovala jako osobnost. Má vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Jedná tak, že je jasně sleduje a nenechá se rozptylovat. Čeho dosáhne, jí ale zpravidla nestačí. Její cesta je fascinující, plná velkých vítězství, neustálého pokroku, pohybu vpřed. Udělejte si i vy plán pro celý budoucí cyklus a nastiňte cestu, po které se budete chtít příští roky ubírat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Na konci pracovního týdne se cítíte jako vítězové, protože odevzdáte šéfovi zadanou práci dříve, než ji požadoval. Tím si šplhnete, ale ne na dlouho, vzápětí dostanete další úkoly. Špatné…

Nejčtenější články

Doporučujeme