Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme

Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme

25. ledna budeme slavit letos už druhý Nový rok v pořadí – tentokrát Nový čínský rok. Vládu po hliněném Vepři převezme kovová Krysa. Ta má podle čínského horoskopu vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Udělejte si i vy plány do budoucna. Které jsou reálné, na co byste raději měli zapomenout?

Plány do budoucna

Krysa začíná nové dvanáctiletí. Ocení přednosti všech znamení zvěrokruhu za posledních 12 let a rozdá nové úkoly pro nadcházející cyklus. Ví, že je jen součástí velkého řetězce, ale to jí nebrání, aby se chovala jako osobnost. Má vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Jedná tak, že je jasně sleduje a nenechá se rozptylovat. Čeho dosáhne, jí ale zpravidla nestačí. Její cesta je fascinující, plná velkých vítězství, neustálého pokroku, pohybu vpřed. Udělejte si i vy plán pro celý budoucí cyklus a nastiňte cestu, po které se budete chtít příští roky ubírat.

Pokračování 2 / 10

Změny a nečekaná rozhodnutí

Po dvanáctiletí klidné, stabilní a empatické země nastupuje dvanáctiletí kovu, Krysa začíná nové kolo čínského zvěrokruhu, takže můžeme očekávat změny jak v osobním životě, tak i okolním světě. Pokud bude Krysa hned od začátku opatrná a obezřetná na svůj majetek a vezme všechny své záležitosti do svých rukou, možná vás překvapí svými moudrými, ale leckdy dost nečekanými rozhodnutími.

Pokračování 3 / 10

Asertivita a sebevědomí

Letošek není pro slabochy a lenochy, síla a štěstí budou na straně těch, kteří budou jednat sebevědomě a asertivně. Kovová Krysa je mazaná, silná a nezávislá, nebude vám tolerovat pohodlné nicnedělání a čekání na to, co vám samo spadne do klína. Na rozdíl od západního světa, kde je považovaná za škůdce a přenašeče nemocí, je na východě posvátným zvířetem, symbolizujícím odvahu, chytrost a schopnost dosáhnout cílů jakýmkoli způsobem. Pro cílevědomé a ctižádostivé lidi bude tento rok opravdovým požehnáním.

Pokračování 4 / 10

Diplomacie i boj

Krysa je skvělým diplomatem a má sklony jednat tajně. Ne všeho tedy v roce 2020 dosáhnete napřímo. Kov, prvek celého dvanáctiletí i letošního roku, vám pomůže být důslední v jednání, podpoří rozhodnost a komunikaci, postrčí vás při seznamování s lidmi.

Pravidelně analyzujte své jednání i chování ostatních. Nedovolte, aby vnější podmínky zasahovaly do vašich plánů. Dobrým principem letošního roku je rčení: lepší vrabec v hrsti než holub na střeše. Ambice jsou sice prima, ale nenechte se jimi tlačit do riskantních akcí a nečistých obchodů. Nezapomeňte, že kov je spojen s řádem, pořádkem, čistotou, sterilitou – ale také lámáním kostí.

Pokračování 5 / 10

Za hranice osobního pohodlí

Krysa letošního roku vás nabádá překročit hranice osobního komfortu a vydat se ve prospěch růstu a dočasného nepohodlí.

Aby vás aktivní krysí činorodost a bojovnost nevyčerpala a nepoškodila vaše zdraví, měli byste začít věnovat pozornost i fyzické zdatnosti. Odpočiňte si, užijte si zábavu, kulturu… a taky začněte cvičit a čistit si hlavu… třeba pravidelnou meditací.

Pokračování 6 / 10

Plus pro rodinu

Krysy jsou starostlivé hostitelky i matky, pro své milované dokážou udělat cokoli. Energie letošního roku tedy podpoří každého, kdo bude chtít budovat vztah a usilovat o harmonizaci svého osobního života. Letošek bude vhodný pro uzavírání manželství a rozšiřování rodiny. Páry letos sezdané mají před sebou klidný a šťastný rodinný život a ti zadaní zase mají šanci svůj svazek posílit.

Jestli jste dlouho ve vztahu, uvažujte o svatbě, a pokud je vaše srdce stále volné, buďte co nejčastěji mezi lidmi. Šance, že potkáte partnera, jsou letos opravdu vysoké. Pokud se otevřete okolí, začnete být obklopeni zajímavými lidmi. A ti vám pomůžou najít odpovědi na otázky, které vás vždycky zajímaly.

Pokračování 7 / 10

Sklizeň začíná

Úspěch čeká na ty, kteří už nějakou dobu neúnavně pracovali. Teď sklidíte plody své snahy. Finance čekají na ty, kteří už dřív investovali do výnosného podnikání.

Otevřete se všemu novému a připravte se tvrdě pracovat na dosažení cílů. Pokud budete mít z práce potěšení a také bude alespoň trochu souviset s kreativitou, přinese vám nakonec všechno – postup v kariéře, uznání i materiální hojnost.  

Pokračování 8 / 10

Konečně zhubneme

Zatímco předchozí rok zemského Vepře nám spíš přidal kila navíc (kdo kdy viděl prasátko s trčícími vyrýsovanými žebry?), mrštná a stále se pohybující Krysa nám slibuje, že bychom mohli být letos úspěšnější, co se týká shazování vloni nabytých kil. Zatímco prasátko rádo hodovalo s přáteli u plného korýtka, štíhlá a šetrná krysa se bude starat o položení základů pro budoucí prosperitu formou dlouhodobých investic.

Pokračování 9 / 10

Narodili jste se v roce Krysy?

Vaše znamení čínského zvěrokruhu je Krysa, pokud jste se narodili v následujících letech: 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996, 2008, 2020.

Pak vás budou také zajímat vaše šťastná čísla, barvy, dny i šťastné světové směry a také, na co byste si měli dát pozor. Štěstí vám přinesou číslice 2 a 3 a také všechna čísla, která je obsahují. Vaší šťastnou barvou je modrá, zlatá a zelená, květinami lilie a fialka, šťastnými směry západ, severozápad. Pozor si dejte na čísla 5 a 9, barvy žlutou, hnědou a směry jih a jihovýchod. Podle čínské tradice je nejjistějším způsobem, jak se vyhnout neštěstí, červená barva, nejlépe nošená přímo na těle. Pořiďte si tedy červené spodní prádlo, ponožky, tašku i svetr… „Výhodnou“ barvou pro letošní rok bude bílá barva symbolizující mír, čistotu, ctnost a spravedlnost.

Pokračování 10 / 10

Co říká numerologie

Pro rok kovové Krysy jde o číslo čtyři, které dostaneme součtem všech číslic roku (2+0+2+0 = 4). Čtyřka je spojovaná se spolehlivostí, trpělivostí, vytrvalostí, houževnatostí, praktičností, ale i předvídatelností a stabilitou. Podle numerologie by mělo jít o období klidu a vytváření výhodných spojení. Ve financích by se nemělo jednat o žádné experimenty, výdělky se očekávají stabilní a rozhodně se nedoporučuje ve financích riskovat, protože v takovém případě hrozí ztráty.

Doporučujeme

Články odjinud