Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme

23. 1. 2020
Přichází čínský rok kovové Krysy. Bude přát vztahům a konečně zhubneme
25. ledna budeme slavit letos už druhý Nový rok v pořadí – tentokrát Nový čínský rok. Vládu po hliněném Vepři převezme kovová Krysa. Ta má podle čínského horoskopu vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Udělejte si i vy plány do budoucna. Které jsou reálné, na co byste raději měli zapomenout?

Plány do budoucna

Krysa začíná nové dvanáctiletí. Ocení přednosti všech znamení zvěrokruhu za posledních 12 let a rozdá nové úkoly pro nadcházející cyklus. Ví, že je jen součástí velkého řetězce, ale to jí nebrání, aby se chovala jako osobnost. Má vysoké cíle, o kterých ostatní jen sní. Jedná tak, že je jasně sleduje a nenechá se rozptylovat. Čeho dosáhne, jí ale zpravidla nestačí. Její cesta je fascinující, plná velkých vítězství, neustálého pokroku, pohybu vpřed. Udělejte si i vy plán pro celý budoucí cyklus a nastiňte cestu, po které se budete chtít příští roky ubírat.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hvězdy vám sice pracovní úspěch znesnadňují, ale vy s tím bojujete. Bohužel vás trápí zapomnětlivost, s níž máte velké zkušenosti. Dost často se pro něco vracíte. Stále trénujte paměť a…