Komentáře k článku zpět na článek

Ivana. 18. 9. 2011 | 11:09

Přesně tyhle máme doma od jara. Asi na tom něco bude, hlava mne už nebolí tak často ani při změnách počasí jako dřív. Lépe řečeno mě bolí jen když to přeženu s alkoholem. Máme jednu v obýváku a jednu v ložnici, kde je na protější straně otevřená ventilačka jak jen je to možné. Jsem zvědavá, jak to bude teď přes zimu.
Na krční páteř je třeba cvičit a ležet na anatomickém polštáři. Mám s tím mnohaleté zkušenosti. S páteří mám problémy od narození.

Theoxos 18. 9. 2011 | 09:03

Typický PR článek (včetně PR "názorů některých čtenářů"). Čističku jsme měli, a překážela tak dlouho, až jsem ji za 300 Kč prodal na aukru. Prostě pokud někdo bydlí v Praze, tak mu takováhle čistička fakt nepomůže (pokud zrovna není její prodejce).A na bolesti hlavy doporučuji zbavit se stresu, cvičit a pravidelný sex.Pokud výše uvedený recept nezabere, řešení se jmenuje Nurofen. Ten není o nic více škodlivý než práve ionizovaný vzduch z propagovaného produktu.
Viz. např. zde
http://www.osel.cz/index.php?clanek=1929

JAGEA 18. 9. 2011 | 06:17

Máločemu na netu věřím, ale tohle se mi fakt osvědčilo. Normálně na bolesti hlavy netrpím, ale co jsem se přestěhovala do nového bytu, tak jsem jimi trpět začala. Dočetla jsem se o čističce vzduchu s ionizátorem a koupila si to spíš ze zoufalství. Fakt mě hlava bolet přestala. Možná to vypadá jako blbá reklama, ale je to má opravdová zkušenost a dělat někomu reklamu fakt nemusím. A umístění? Mám dost malý byt, ale dala jsem čističku na stolek za plochou televizi, kde nepřekáží a i docela zajímavě tam vypadá

Alma.. 17. 9. 2011 | 19:39
Alma.. 17. 9. 2011 | 19:29

Clau.Zuzu: jo aha, to je škoda, protože kdekoliv bych to postavila, motalo by se to, to vím :((. Ani jsem nezkoumala, jak je to veliké - vysoké a široké? Láká mě to pořídit, ale potřebovala bych tři když vezmu jen místnosti kde se spí :(. Já myslela, že se to nehýbe :)

Clau.Zuzu 17. 9. 2011 | 16:21

Alma..: naši ji maj na peřináči v ložnici a bráška na stole u sebe v pokojíčku ... ale myslím, že na zeď se uchytit nedá, jelikož je tam více "programů" a ono se to tělo může i otáčet /180stupňů/, čemuž by uchycení na zeď bránilo ;)

malich 17. 9. 2011 | 08:42

Mi se to taky líbí...před 8 lety jsem koupila klukům čištičku do pokoje...starší byl astmatik...před2 lety odešla.....a byla fajn i když bez ionizátoru...
Mi zas vyhovuje víc na zem...v tom starém baráku nikdo neví co kde vede...a dá se přenášet....do jiných pokojů

Alma.. 16. 9. 2011 | 21:29

Já bych toto klidně brala, ale ne jako cosi stojícího na zemi. Motalo by se nám to tady. Kdyby vymysleli něco na zeď, bylo by to bezvadný :))

momou 15. 9. 2011 | 10:32

Mimozemšťanka: Pokud má někdo opravdu migrény, tak to nemusí být od páteře. Mě třeba chytne migréna když jsem nevyspalá a nebo při změně počasí ..... a s tím nic neudělám. Ale je fakt, že když máme otevřené okno celou noc, tak je mi líp, než když je zavřené a kyslík nikde.

mimozemštanka 14. 9. 2011 | 13:56

O tom dost pochybuji,je to spíše pro astmatiky a alergiky,hlava ovlivn´uje zejména krční páteř a na tu je toto " krátké.

Clau.Zuzu 14. 9. 2011 | 01:27

ionizátor maj naši doma už asi 6let - původně kvůli bráškovi, který má astma, ale později si jej rodičovstvo pořídilo do ložnice také ... mám dojem, že maj bráškové lepší vzduch v pokojíku pořád - i v zimě, kdy se mnohem méně větrá ...

Zanda 12. 9. 2011 | 14:49

Přesně můj případ! Mám pocit, že bych ty ionty potřebovala inhalovat místo jídla Nemáte někdo s tímto ionizátorem zkušenosti? Díky

Přečtěte si také

Horoskopy

S blížícím se víkendem jste veselejší a těšíte se, jak si odpočinete od povinností. Můžete být rádi, že…

Nejčtenější články

Doporučujeme