Komentáře k článku zpět na článek

Hermina 13. 7. 2009 | 08:54

holky, já myslim, že na tom fakt něco je ... teď, co jsem těhotná, poprvý v životě nemůžu cejtit grilovanou krkovičku nebo klobásky ... což jsou za normálních věcí vůně, za kterejma bych šla světa kraj ... manžel tvrdí, že všecky testy a ultrazvuky jsou dobrá věc, ale tohle je pro něj jedinej spolehlivej důkaz mýho těhotenství ))to majdaléna: fakt to neni blábol, čestný pionýrský ... dokonce mi to překazilo i dlouho plánovanou rodinnou velkooslavu s pečeným čuníkem za zády ... sakra práce ))

Gabi 8. 9. 2006 | 16:20

obraný mechanismus varující před konzumací nebezpečných potravin!? Tak proto jsem v prvních měsících těhotenství zvracela když jsem prošla kolem stánku s párkama v rohlíku

Stankey 6. 9. 2006 | 00:07

Holka zlatá, to není blábol. Synkovi je již téměř 17 let, ale dodnes si vzpomínám, že jsem byla jak čuchací pes. Hlavně cigarety a v té době oblíbené (protože levné) citronové mýdlo na WC tehdejšího zaměstnavatele, mně dávaly zabrat. Odhozeného vajgla jsem cítila snad na kilometr. Nevím, co máš s nosem, ale vrháš-li v průběhu dne "šavli", doporučovala bych gravi test nebo návštěvu odborného lékaře. Každopádně se měj hezky.

majdaléna 4. 9. 2006 | 17:28

héééééééj já mám furt něco s nosem a těhotná teda být nechci a doufám že ani nebudu, co je to zas za blábol?

Přečtěte si také

Horoskopy

Milé Rybičky, ukořistěte pro sebe přístav klidu a naděje. Venuše je v nepříjemném kontaktu s vaším…