Claudia Cardinal: Sex symbol miluje čokoládu a kašle na vrásky! Jak vypadá dnes?

19. 4. 2019
Čas je neúprosný a stárnutí se nevyhnou ani slavné filmové hvězdy. A Claudia byla hvězda veliká! Před pár dny jí bylo jednaosmdesát let a vrásek má opravdu hodně. Jsou jí ale úplně lhostejné a na rozdíl od jiných celebrit se vyhýbá plastickým operacím obloukem. Jaký byl život slavné CC a co dělá herečka dnes?

Chodila do klášterní školy

Narodila se v roce 1938 v Tunisku sicilskému Italovi a Francouzce. Měla ještě tři sourozence a vyrůstala mezi arabskými dětmi. Brzo bylo jasné, že tahle holka s černýma očima a obrovským temperamentem bude lákadlem pro mnohé muže. Byla divoká a nespoutaná, navíc velmi chytrá. Chodila do klášterní školy, později vystudovala lyceum. Na otázku, čím chce být, odpovídala – učitelkou.

Když jí bylo patnáct, objevila se ve francouzském dokumentu, který se promítal na festivalu v Berlíně. A tam ji taky spatřil Omar Sharif. S režisérem Baratierem jí nabídli malou roli ve filmu Goha. V devatenácti pak vyhrála soutěž krásy o nejhezčí Italku v Tunisku a její budoucnost byla víceméně daná. Odměnou za vítězství v soutěži totiž byla cesta do Benátek v době, kdy se tam konal filmový festival. Tam se seznámila s producentem Cristaldim, který z ní udělal hvězdu – a na deset let i partnerku.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Konec května se vyvede, protože máte skutečně mnoho energie. Sice nejste přitažliví jako jako minulý týden, ale dokážete na sebe díky své kultivovanosti upozornit. Nadřízený je s výkony…

Nejčtenější články

Doporučujeme