Claudia Cardinal: Sex symbol miluje čokoládu a kašle na vrásky! Jak vypadá dnes?

19. 4. 2019
Čas je neúprosný a stárnutí se nevyhnou ani slavné filmové hvězdy. A Claudia byla hvězda veliká! Před pár dny jí bylo jednaosmdesát let a vrásek má opravdu hodně. Jsou jí ale úplně lhostejné a na rozdíl od jiných celebrit se vyhýbá plastickým operacím obloukem. Jaký byl život slavné CC a co dělá herečka dnes?

Chodila do klášterní školy

Narodila se v roce 1938 v Tunisku sicilskému Italovi a Francouzce. Měla ještě tři sourozence a vyrůstala mezi arabskými dětmi. Brzo bylo jasné, že tahle holka s černýma očima a obrovským temperamentem bude lákadlem pro mnohé muže. Byla divoká a nespoutaná, navíc velmi chytrá. Chodila do klášterní školy, později vystudovala lyceum. Na otázku, čím chce být, odpovídala – učitelkou.

Když jí bylo patnáct, objevila se ve francouzském dokumentu, který se promítal na festivalu v Berlíně. A tam ji taky spatřil Omar Sharif. S režisérem Baratierem jí nabídli malou roli ve filmu Goha. V devatenácti pak vyhrála soutěž krásy o nejhezčí Italku v Tunisku a její budoucnost byla víceméně daná. Odměnou za vítězství v soutěži totiž byla cesta do Benátek v době, kdy se tam konal filmový festival. Tam se seznámila s producentem Cristaldim, který z ní udělal hvězdu – a na deset let i partnerku.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Šéf hltá vaše nápady a kolegové vám jen závidějí. Přesto si je nechcete rozházet a podáváte jim pomocnou ruku. To však mohou vnímat negativně. Pro všechny případy buďte v pozoru, ať se…

Nejčtenější články

Doporučujeme