Claudia Schifferová si koupila horu na Mallorce

1. 7. 2002
Claudia Schifferová si koupila horu na Mallorce
Supermodelka Claudia Schifferová se před dotěrností fanoušků, obdivovatelů a novinářů rozhodla utéci daleko od civilizace. Místo aby si téměř pod oblaky pořídila vilu nebo horskou chatu, koupila si přímo celou horu! A tu samozřejmě oplotila.

Claudia Schifferová si koupila horu na Mallorce

Supermodelka Claudia Schifferová (31) se před dotěrností fanoušků, obdivovatelů a novinářů rozhodla utéci daleko od civilizace. Místo aby si téměř pod oblaky pořídila vilu nebo horskou chatu, koupila si přímo celou horu! A tu samozřejmě oplotila.

V novém domě na vrcholku Claudiiny hory samozřejmě nebude chybět obří bazén, nezbytné fitness a garáž pro tři vozy.
Claudia koupila pozemek o rozloze sto padesát čtverečných mil v téměř nedotčené jihozápadní oblasti ostrova Mallorka. Téměř celé pohoří koupila supermodelka za jeden a půl milionu dolarů od svého dlouholeté přítele, španělského krále Juana Carlose.
Schifferovou k jejímu kroku přivedli neodbytní fanoušci a také lovci „senzačních fotografií“. Ti ji neustále obtěžovali v dosavadním sídle, které na Mallorce vlastní už několik let. „Se svým milým si nyní budujeme nové hnízdečko lásky vysoko v oblacích, kam za námi vlezlí obdivovatelé naštěstí nemohou,“ svěřila se Claudia. Hnízdečko lásky bude obývat nejčastěji se svým manželem filmovým producentem Matthea Vaughnem (31).
Celkem modelka vlastní sedm rezidencí. Luxusní vily v New Yorku, Londýně, Německu a Monte Carlu. Paní jí říká také Coldham Hall v anglickém Suffolku, kde v květnu pořádala svatbu a jehož hodnota se pohybuje kolem sedmi a půl milionu dolarů.(Plus)

Klepněte pro větší obrázek Klepněte pro větší obrázek

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Konstelace Uranu s Marsem vás důrazně varuje před neuváženým hodnocením konání jiných lidí. Vyvoláte tím napětí, které vás bude stát nejen pár bezesných nocí, ale možná i ztrátu důležité…

Nejčtenější články