Co a kdy nakoupit do karantény: Nudle jsou na nic, základ jsou luštěniny, cibule

10. 3. 2020
Co a kdy nakoupit do karantény: Nudle jsou na nic, základ jsou luštěniny, cibule
Většina z nás se snaží chodit co nejméně do obchodů a omezit kontakt s druhými lidmi. Jaké si udělat zásoby? Nemá smysl kupovat ve velkém nudle a mouku, chce to sáhnout po potravinách, které obsahují důležité živiny. Jak si také nakoupit, když musíte být v karanténě, a jak třeba vyvenčit psa?

Zásoby potravin na 14 dní: Co byste měli nakoupit

Každý, kdo se vrátí ze zahraničí, musí kvůli hrozbě koronaviru pod pokutou 3 000 000 Kč zůstat na 14 dní doma. Mnozí další z nás sice v Itálii nebyli, ale mají třeba oslabenou imunitu, tak raději nechtějí vycházet často ven. Jenže jak řešit nákupy? Co si nakoupit? Obyčejnou bílou mouku a těstoviny je lepší nechat v regále, respektive vzít jen několik kusů. Těstoviny sice nasytí, ale nikdo je nevydrží jíst 14 dní v kuse, navíc jde o jídlo chudé na živiny. Lepší je vsadit na potraviny, které tělu dodají vše, co potřebuje. Tady je seznam toho, co byste si měli koupit.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracovní záležitosti zvládáte bez větších obtíží, nicméně si dávejte pozor na jednoho kolegu. Není k vám upřímný a rozhodně byste se mu neměli svěřovat. Pro jistotu se nesbližujte s žádným…

Nejčtenější články

Doporučujeme