Co by nemělo chybět vaší ledničce? Při výběru dbejte na tyto body a ušetřete až 8000 Kč!

27. 4. 2021
Chystáte-li se ke koupi nové ledničky, je na místě se zamyslet, co od ní opravdu očekáváte. Pokud hledáte více prostoru, záruku svěžesti a čerstvosti potravin či rovnoměrné chlazení, je potřeba sledovat vlastnosti vybírané chladničky. Na co konkrétně byste se měla zaměřit?

Více prostoru

Ať už máte rodinu nebo ne, prostor bývá vždy to, čeho se v ledničce nedostává. Abyste si zajistila dostatek místa pro všechny svoje oblíbené potraviny, poohlížejte se po ledničce s technologií SpaceMax™, díky které jsou stěny ledničky mnohem tenčí. K dispozici je tak více úložného prostoru, aniž by spotřebič vyčníval z povrchu pracovní desky linky.

Žádná námraza

Technologie True No Frost zase zabrání námraze, které nepříznivě ovlivňuje čerstvost a chuť potravin. Vše funguje na principu zvýšené cirkulace vzduchu, čímž je zachovaná konstantní teplota v každé části chladničky.

Rovnoměrné chlazení

Ujistěte se, že je jídlo správně vychlazené – ať už je uložené kdekoli. Funkce All-Around Cooling ochlazuje každou přihrádku rovnoměrně od jednoho rohu ke druhému. Neustále kontroluje teplotu a cirkuluje studený vzduch strategicky umístěnými průduchy. Každá položka na každé polici je chlazená efektivně a zůstává déle čerstvá.

Čerstvost a svěžest

Je samozřejmé, že je pro vás důležitá co nejdelší svěžest a čerstvost potravin, které do ledničky ukládáte. Proto sledujte, zda má lednička Box Optimal Fresh+, který lze použít jako jednu zásuvku anebo rozdělit na dvě zóny s různými teplotami. Levá strana je chladnější, takže maso a ryby zůstanou čerstvé dvakrát tak dlouho, pravá ochrání čerstvost ovoce a zeleniny. A chcete-li zachovat původní texturu, vůni a chuť rychle kazících se potravin, v zásuvce Hummidity Fresh + můžete vlhkost jednoduše nastavit otočením ovládacího knoflíku. Vytvoříte tak ideální prostředí na skladování různých druhů ovoce a zeleniny, které zůstanou křehké, čerstvé a šťavnaté.

Ušetřete při nákupu

Pokud se chystáte na koupi ledničky teď, určitě vám přijde vhod akce značky Samsung, při které můžete získat až 8000 Kč zpět při nákupu vybraných produktů. Akce trvá do 16. května 2021 a platí také pro pračky a sušičky, u nichž je cashback až 3000 Kč.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Ať už se dnes objeví jakákoliv překážka, hravě ji zvládnete. Toužíte po nových vědomostech a rozšiřujete své obzory. Lákají vás věci mezi nebem a zemí, zajímáte se o ně natolik, že si…