Co bylo dobré pro Kleopatru, nemůže uškodit ani Vám

14. 6. 2000
Známe to jistě všechny, celodenní shon a večer konečně ta uklidňující chvilka pro sebe - koupel. Což takhle udělat si relaxační koupel?

Co bylo dobré pro Kleopatru, nemůže uškodit ani Vám
(relaxační koupele)

Známe to jistě všechny, celodenní shon a večer konečně ta uklidňující chvilka pro sebe - koupel.
Což takhle udělat si relaxační koupel?

Koupel s přísadou dětského oleje zanechá na pokožce jemný mastný film, který učiní pleň hebčí a jemnější. Aby se olejíček lépe promíchal přidejte pár kapek emulgátoru zakoupeného v lékárně.

Octová koupel. Nečekaně dobré‚ výsledky již dlouho má ocet v kosmetice! Proč si tedy do koupele nepřidat trochu této skvělé tekutiny? Pokud se bojíte zápachu, radím, vyzkoušejte to, na pokožce to jistě žádný zápach nezanechá. Měkčí je ocet jablečný. Vytvoří na pokožce jemný ochranný film.

Na závěr skutečně koupel pro Kleopatru. V teplé lázni rozpustit hrneček včelího medu, přidat 1 litr mléka. Proč dráždit pleň celého těla chemickými pěnami do koupele, když lze užít ryze přírodní krášlící prostředek a stačí tak málo, jen zajít do kuchyně.

Autor: Vaše kosmetická poradna.

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

I když je pátek, měli byste zkontrolovat své ratolesti, protože jen těžce snáší školní povinností. Je toho na ně opravdu mnoho a potřebují poradit. O víkendu se s nimi učte, ale …

Nejčtenější články

Doporučujeme