Co dělá pro krásu Martina Kociánová?

3. 9. 2002
Co dělá pro krásu Martina Kociánová?
Moderátorka Martina Kociánová je typem od přírody pěkného (a po hříchu i talentovaného) děvčete. Zatímco si jiné ženy pravidelně vylepšují postavu v posilovnách a trápí se nejrůznějšími dietami, Martina se s činkami nepřátelí a nic jí neříkají ani různé dietní programy.

Co dělá pro krásu Martina Kociánová?

Klepněte pro větší obrázek Moderátorka Martina Kociánová je typem od přírody pěkného (a po hříchu i talentovaného) děvčete. Zatímco si jiné ženy pravidelně vylepšují postavu v posilovnách a trápí se nejrůznějšími dietami, Martina se s činkami nepřátelí a nic jí neříkají ani různé dietní programy. "Dělám pouze věci, které mě baví. A kašlu na rady časopisů, jak vypadat dokonale! Jsem chronický chodec. Miluji turistiku a občas se projedu na koni. Také si po ránu dávám svou sestavu cviků."
Kosmetice se Martina nevyhýbá, ale luxusní krémy prý nepotřebuje. "Nějaký krém na pusu večer, krém na pusu ráno, základem je dobře se umýt a odlíčit. Zejména, když mám na obličeji vrstvu make-upu z televize. Je fakt, že kosmetiku střídám. Začínala jsem s nejlevnějšími značkami, nyní používám nižší střední třídu. Ale netvrdím, že občas nezatoužím vyzkoušet si nejdražší krémy. Ovšem v mnoha tisícových položkách za kosmetiku smysl života neshledávám. Ani těm Klepněte pro větší obrázek příliš drahým krémům nevěřím. Vyhledávám zkrátka kosmetiku, která mi sedí."Přestože půvabná moderátorka chodívá vkusně oblečená, módní rubriky bulvárních plátků její styl příliš neoslňuje. "Nic si z toho nedělám. Vsadila jsem se s jedním kolegou o láhev whisky, že v módní policii budu ´šrotem týdne´. A vyhrála jsem!" vzpomíná s úsměvem, ke kterému má tato po všech stránkách úspěšná mladá dáma nejeden důvod. (Plus)

Pokud vás zajímá více informací o Martině, podívejte se na její neoficiální stránky.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozhodně nepatříte mezi ambiciózní hráče, ale nenecháte se opít rohlíkem. Má-li někdo s vámi problém, vykážete ho do patřičných míst. Vždyť jste milí a obětaví, ať vás nechá. Někdo si…

Nejčtenější články

Doporučujeme