Komentáře k článku zpět na článek

Bubasaurka 18. 11. 2012 | 13:56

Jo, taky to postihlo mého syna. To zase "řádili" volyňští Češi. Když jsem se o tom zmínila na třídní schůzce, hned druhý den to na plnou pusu řekla přede všemi spolužáky jejich výchovná poradkyně!!! a teror vypuknul naplno. Do týdne byl syn na jiné škole - ředitele to nezajímalo, jiné kantory taky ne. Dnes už chodí na střední a je vše v klidu a v pohodě.

Jaštěrička 16. 9. 2012 | 22:52

Bohužel zkušenost máme a to z prvního ročníku výběrového gymnázia...šlo to až tak daleko,že kvůli šikaně dva měsíce chodil za školu než to prasklo (perlička-nikdo se ze školy neobtěžoval ani sdělit,že tam nechodí)a jednoduché řešení to rozhodně nemělo.A to synátor není ani malý,ani tlustý ani brýlatý.....Rozhodně jsme byla proti tomu,aby ze školy odešel,trvala jsem na tom,aby odešli viníci-proč by měl být vlastně potrestaný on? Muselo se pracovat s celou třídou,protože se to jednak netýkalo jen jeho - nebyl jediný,na koho se viníci soustředili - jednak ani když je ten,kdo šikanuje jen jeden a ostatní přihlíží,tak i ten zbytek třídy má svůj podíl-právě tím,že přihlíží a umožňuje ,aby to prošlo.

petas 12. 9. 2012 | 11:42

Mého syna epileptika zavřeli spolužáci na wc,učitelka nevěděla že není ve třídě.Vlítla sem do školy,a to byl fičák,jak sem slušná tak pak mi paní učitelka vyhrožovala právníkem.Vůbec sem jí nepustila ke slovu,kdyby syn dostal záchvat,řekla sem jí že bych jí s tou její prdelí na židli jí vyhodila oknem.Syn je už dospělý,ale pamatuje si to pořád,říkali mu jestli ví co je epileprické kuřátko?Vibrátor pro slepici,no a uráželi ho i jinak.Ale zvládli jsme to,jde o to děti vyslechnou,a jednat rychle.Přeji moc sil takovým rodičům,nedejte se,brante děti.

Warhammer 12. 9. 2012 | 08:53

Ano, mám. Syna šikanovali romští spolužáci. Asi netřeba vysvětlovat, že škola všechno zametla pod koberec, cikáně tvrdilo, že se mu syn posmíval kvůli barvě pleti, ač to nebyla pravda a skončilo to celkem rychlým synovým přestupem na jinou školu. V tomto případě jsme si připadala naprosto bezmocná.

Alma.. 12. 9. 2012 | 05:36

Já osobní sama na sobě nemám, kdo mě zná, ví, že bych se nenechala!! Ale jeden hajzl to zkoušel na syna ve škole - je to dva roky nějak. Na hajzla si stačilo počkat a dostal ode mě takovou sodu smrad jeden, že dal pokoj.Takže nic vážnýho to nebylo, ale i tak mi to vadilo a vyřešila jsem to sama.
Ale jsou opravdu otřesné případy a doufám, že tohlety hrůzy moje děti nikdy nečekaj!!!

ana.mor 11. 9. 2012 | 19:41

Přečtěte si také

Horoskopy

Milí Raci, nyní chce být každý ve vaší společnosti. Není divu, když jste tak zábavní a otevření novým…