Co radí hnutí tradwives? Zapomeňte na kariéru i koníčky. Pečení, úklid a spokojený manžel je váš nový smysl života

4 komentáře

g
12. března • 14:18

Njn, tak lidi jsou různý. Někoho to může bavit, ale až si "pan tatík" vyhlídne buď nový model, nebo ženu, se kterou se dá mluvit i o něčem zajímavějším, než co bude k večeři, nebo náhle zjistí, že je vlastně gay, tak těžko dotyčná extra dobře dopadne...dneska je lepší být samostatný, protože na někoho se spolehá leda naivní debil.

K
12. března • 15:55

@g: Přesně!!! Taky to v dnešní době nechápu. Navíc představa, že jsem pořád doma, nemůžu chodit na cvičení nebo jakékoliv akce... Navíc stejně za to chlap reálně žádný vděk mít nebude a v případě rozvodu z toho ženská vyjde jako oškubané kuře.

Linda
12. března • 7:33

Tento model prezil nekolik stoleti, pak se prestal zenskym libit a zacala emancipace. No a pak prisli na to, ze emancipace neni zase az tak silene moc fantasticka a vracime se zpatky k staletimi vyzkousenemu modelu :-)..... pripomina mi to pristehovalce z Afriky / Asie / Blizkeho vychodu - doma se jim nelibi, jsou utlacovani, nesmi rici vlastni nazor, tak se prestehuji na demokraticky zapad a kdyz zjisti ze ona ta demokracie neni jen tak a nelitaji tam peceni holubi sami do ust, tak se pomalu zacnou vracet ke svym korenum (drobnost, ze puvodne prave k vuli nim utikali do te demokracie, najednou zapomenou) a desne se divi a zlobi ,ze se jim ten demokraticky zapad nechce prizpusobit

g
12. března • 14:21

@Linda: Jo, ten model byl děsně fajn, když se vám podařilo starýho otrávit a nikdo na to nepřišel, tak jste mohla jako vdova žít docela svobodně a měla jste i vlastní majetek! Pro někoho holt super model, ale dík, já to nechci.

Doporučujeme

Články odjinud