"Co je v domě, není pro mě" neplatí: Slavní muži, kteří měli aférku s chůvou

24. 10. 2019
Pořídit si na hlídání mladou atraktivní chůvu je docela risk. Obzvlášť pokud jde o rodinu se slavným tatínkem a zaneprázdněnou maminkou. Některé slavné hvězdy to ale riskly a zůstaly jim oči pro pláč. Slavní otcové totiž krásným chůvám neodolali a skandál byl na světě. Kteří známí nevěrníci měli aféru s chůvou?

Arnold Schwarzenegger

Slavný herec a později také kalifornský guvernér žil ve spokojeném manželství s Marií Shriver dlouhých pětadvacet let. Vzali se v roce 1986 a zplodili spolu čtyři děti. V roce 2011 ale přišel šok. Arnold Schwarzenegger totiž tehdy veřejně přiznal, že má nemanželské dítě, v té době už desetiletého syna Josepha. Pořídil si ho s Mildred Baena, která dlouhých dvacet let pro jeho rodinu pracovala jako chůva. Schwarzenegger údajně na syna celých deset let vzorně platil a pro přiznání se rozhodl, až když skončil ve funkci guvernéra. Jeho žena Maria se se situací nesmířila a požádala o rozvod. Jak se navíc později ukázalo, chůva nebyla jediným hercovým prohřeškem, Schwarzenegger měl údajně hned čtrnáct milenek.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnes je váš nejšťastnější lednový den, a proto byste ho měli pořádně využít. I když jsou lidé kolem vás nabručení a unavení, vy jedete dále. Říkáte si, že na sobě musíte zapracovat hned ze…

Nejčtenější články

Doporučujeme