Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie...

18. 9. 2001
Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie...
- tento slogan provází 9. ročník prodejní výstavy zdravého životního stylu HARMONIE 2001, která se uskuteční v Pražském veletržním areále v Letňanech ve dnech 21. - 23.9. 2001.

Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie...

- tento slogan provází 9. ročník prodejní výstavy zdravého životního stylu HARMONIE 2001, která se uskuteční v Pražském veletržním areále v Letňanech ve dnech 21. - 23.9. 2001.

Klepněte pro větší obrázek Pod pojmem zdravý životní styl si každý z nás představí něco jiného, jistě se však shodneme na skutečnosti, že se jedná o téma velmi aktuální.
V bohaté nabídce vystavovatelů nebudou chybět jak potravinové doplňky, bioprodukty, vitamíny a přírodní léčivé preparáty a kosmetika, tak i novinky z oblasti astrologické lékárny, prostředky regenerace, rehabilitace a další. Jednou z mnoha novinek pro tento rok je reakce aury a její zobrazení, poslech relaxační hudby a ukázky břišního tance.

Nedílnou součástí výstavy je také bohatý doprovodný program, který bude probíhat v prostoru pojednaném dle principu vyváženého uspořádání životního prostoru ve všech jemných souvislostech - dle učení feng-shui. Zde budou probíhat ukázky cvičení jógy, tai - chi, rehabilitačního cvičení. Prostřednictvím přednášek a besed na aktuální témata, nabídneme široké veřejnosti možnost seznámení s nejrůznějšími obory, zabývajícími se otázkami zdravého a plnohodnotného způsobu života. A tak se můžete na Harmonii setkat nejen s panem B. Tichanovským, doc.Ing. A. Baudyšem, CSc.,P. Turnovským, akad.arch. O.Hozmanem, ale také se zástupci z Jógacentra, Ligy proti rakovině, TAIJI akademie, lektory Mezinárodní asociace akupunktury SU - JOK a mnoha dalšími. Seznam přednášek najdete na www.terinvest.com.
Po dobu výstavy zde mohou návštěvníci využít bezplatné nabídky regeneračních masáží a měření glykemie.

O příjemné zpestření v oblasti stravování se postará jedna z vyhlášených vegetariánských restaurací, využívající ve své kuchyni pouze bioprodukty z vlastní ekologické farmy, která nabídne zájemcům degustaci pokrmů. A protože se jedná o oblíbený způsob prezentace, setkáte se s ochutnávkami i na několika dalších místech.

Ve dnech 22. - 23.9. 2001 platí vstupenky také pro vstup na veletrh Sport Prague, probíhající ve vedlejších halách veletržního areálu. Návštěvníci mohou využít bezplatnou veletržní linku ze stanic metra B Českomoravská a Vysočanská, která je odveze až před bránu areálu.

zdroj: Terinvest

Témata článku:   

Přečtěte si také

Horoskopy

Odpoutejte se od nepříjemných událostí a povinností, které se k vám přibližují mílovými kroky. Ani jste si nemysleli, že budete tak rychle sesazeni. Nicméně si jdete za svým cílem a…

Nejčtenější články

Doporučujeme