Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie

20. 9. 2002
Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie
Tento slogan provází ji� 10. ročník veletrhu zdravé výřivy, přírodních produktů a regenerace HARMONIE 2002, který se uskuteční v Pra�ském veletr�ním areále v Letňanech ve dnech 19. - 21. 9. 2002.

Co je zdravé, jak se žije, napoví Vám Harmonie

Tento slogan provází již 10. ročník veletrhu zdravé výřivy, přírodních produktů a regenerace HARMONIE 2002, který se uskuteční v Pražském veletržním areále v Letňanech ve dnech 19. - 21. 9. 2002.

V bohaté nabídce vystavovatelů nebudou chybět jak potravinové doplňky, bioprodukty, potraviny pro speciální výživu, vitamíny a přírodní léčivé preparáty, tak i přírodní kosmetika, novinky z oblasti regenerace. Nedílnou součástí výstavy je také bohatý doprovodný program. Kromě ukázek tai-chi, shiatsu a břišního tance zde budou probíhat i kurzy �Vaříme z biopotravin�. Po dobu veletrhu zde mohou návštěvníci využít regeneračních masáží zdarma. Prostřednictvím přednášek a besed na aktuální témata nabídneme široké veřejnosti možnost seznámení s nejrůznějšími obory zabývajícími se otázkami zdravého a plnohodnotného způsobu života.

O příjemné zpestření v oblasti stravování se postará jedna z vyhlášených vegetariánských restaurací, využívající ve své kuchyni pouze bioprodukty z vlastní ekologické farmy, která nabídne zájemcům degustaci pokrmů. A protože se jedná o oblíbený způsob prezentace, setkáte se s ochutnávkami i na několika dalších místech.

Ve spolupráci s Nadací partnerství a svazu Pro - Bio byla vyhlášena soutěž �Biopotravina roku� garantována Kontrolou ekologického zemědělství, jejíž vyhlášení bude probíhat 20.9. od 11,00 hod. v konferenčním sále č. 1.

Ve dnech 20. - 21. 9. 2002 platí vstupenka i pro vstup na veletrh Sport Prague, probíhající ve vedlejších halách veletržního areálu. Pro návštěvníky je zajištěna bezplatná veletržní linka ze stanic metra B Českomoravská a Vysočanská.

Přijďte si i Vy zpříjemnit jeden z podzimních dnů.

zdroj: Terinvest

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

S příchodem víkendu dbáte na svou duševní pohodu a snažíte odpočívat v rodinném kruhu. Nejvíce se věnujete dětem, se kterými zažijete spoustu zábavy. Smějete se a hrajete si na všechno…

Nejčtenější články

Doporučujeme