Co jednotlivá znamení zvěrokruhu opravdu nesnášejí? S tímhle za nimi rozhodně nechoďte! | Foto: iStock

Foto: iStock

Co jednotlivá znamení zvěrokruhu opravdu nesnášejí? S tímhle za nimi rozhodně nechoďte!

Chování lidí v určité míře ovlivňuje i znamení zvěrokruhu, v němž se narodili. Jaké nevyžádané rady, věty a jednání dokážou jednotlivá znamení vytočit nejvíc? A které zásady chování byste měla dodržovat, pokud se chcete vyvarovat konfliktů?

Beran (21. 3.–20. 4.)  – čekání

Berani jsou především dost netrpěliví, proto v první řadě nesnášejí čekání. Vadí jim nedochvilnost druhých, dlouhé fronty, když se někdo nedokáže vymáčknout nebo když někdo neumí na rovinu říct, co chce. Jakmile mají výbuchy vzteku, rozhodně jim neříkejte, aby se uklidnili, protože tím je naštvete ještě víc.  

Co vás čeká podle hvězd? Podívejte se na video níže Velký horoskop lásky na rok 2023:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4.–21. 5.) – narušení rutiny

Jestli něco Býci netolerují, pak to, když jim někdo něco slíbí a potom to nedodrží. Jsou také zvyklí na své rituály a denní rutinu. Jakmile jim tohle někdo naruší, jsou hned nevrlí. Další věcí, kterou doslova nesnášejí, je, když je ostatní tlačí někam, kam sami nechtějí, nebo jim říkají, co mají dělat. Dále nesnesou špatné jídlo a laciné věci.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5.–21. 6.) – nuda

Blíženci nemají rádi nudu. Pořád potřebují nové impulzy. Proto ze vztahu utíkají ve chvíli, kdy začne být stereotypní a nic nového jim nepřináší. Nesmírně důležitá je pro ně komunikace. Proto nesnášejí mlčení a ticho. Potřebují s někým neustále sdílet své zážitky a myšlenky. V konverzaci pak vyžadují upřímnost a přehled v dění.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6.–22. 7.) – samota

Raci jsou romantici, kteří potřebují mít ve svém životě blízké lidi, o něž se můžou opřít, a mají také neustálou potřebu o někoho pečovat. Nejvíc ze všeho nesnášejí samotu. V ní se cítí nesví a bezradní. Hned v pořadí je i kritika, na tu jsou obzvlášť citliví. Také vám vyčtou, když zapomenete na jejich narozeniny nebo na důležitou věc, na které jste se spolu domluvili.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7.–22. 8.) – ignorace

Lvi potřebují pozornost a obdiv. Nesnesou, pokud je někdo přehlíží a nerespektuje. Nemají rádi, když jim neodpovíte na zprávu, nezvedáte telefon nebo neustále odsouváte schůzku. V tu chvíli získají pocit, že o ně vůbec nestojíte, a nevysvětlíte jim, že toho máte zkrátka moc. Pokud něco vytvoří, nesmíte jim říct, že se jim to nepovedlo nebo že se vám to nelíbí.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8.–22. 9.) – ztrapňování

Panny jsou velmi praktické a potřebují v životě pevný řád. Nemají zrovna v lásce, když něco nefunguje, jak má, nebo když někdo nepracuje se stejným nasazením jako ony. Co ale doslova nesnášejí, je, když je někdo shazuje a ztrapňuje. Jako perfekcionisté totiž chtějí být bezchybní, a pokud někdo upozorňuje na jejich nedostatky takovým způsobem, nesmírně jim ubližuje, což vnímají jako osobní útok.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9.–23. 10.) – nespravedlnost

Váhy potřebují férové jednání a nesnesou, když se jim děje nějaká nespravedlnost. Protože jim vládne planeta Venuše, planeta krásných, nemají rády ošklivost, a tedy i to, nedbá-li jejich protějšek na svůj zevnějšek. Vedle nich zkrátka musíte být neustále jako ze škatulky.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10.–22. 11.) – neupřímnost

U Štírů se vyvarujte neupřímnosti a manipulací: většinou je brzy prokouknou. Při konverzaci přeskočte small talk (zdvořilostní fráze) a rovnou přejděte k věci. Pokud je nějakým způsobem podvedete, už nikdy si nezískáte jejich důvěru zpátky. Zejména nevěru ve vztahu nesnášejí ze všeho nejvíc.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11.–21. 12.) – omezování

Střelcům nikdy neříkejte, jak se mají chovat, cítit nebo co mají dělat. Nejvíc se totiž vytočí, když je někdo omezuje a dusí. Také nemají rádi citlivky a suchary, kteří nepochopí jejich sarkastický humor. Dokážou si dělat srandu i sami ze sebe a snaží se brát věci optimisticky. Proto také nesnášejí, když jim to někdo kazí blbou náladou nebo si v jejich přítomnosti někdo na něco pořád stěžuje.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12.–20. 1.) – lenost

Kozorozi jsou velmi ambiciózní a u druhých nemůžou vystát lenost. Nikdy před nimi neříkejte, že jste se dost snažila, ale prostě to nevyšlo kvůli… Podle nich se totiž jenom vymlouváte, protože jste slaboši, když si stejně jako oni nejdete tvrdě za svým. Také netolerují, nemá-li někdo vlastní názor a neumí-li se postavit sám za sebe.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1.–20. 2.) – obyčejnost

Vodnáři potřebují stejně jako Střelci svobodně dýchat a nesnesou omezování. Svazující jsou pro ně i společenská pravidla, která rádi porušují. U ostatních je rozčiluje obyčejnost. V jejich přítomnosti raději nepřiznávejte, v jakých trendech ujíždíte na Instagramu, nebo že máte dokonce TikTok. Vodnáři totiž nesnášejí mainstream a neoriginalitu.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2.–20. 3.) – necitlivost

Ryby patří k nejtolerantnějším znamením zvěrokruhu, přesto je dokáže vytočit necitlivost a krutost. Pokud narazíte na Rybu vegetariána, rozhodně se vyvarujte štiplavých poznámek na jejich bezmasou stravu, pokud nechcete přednášku o tom, jak svým životním stylem podporujete týrání zvířat. Jsou ale dost citliví na jakoukoliv kritiku.

Doporučujeme

Články odjinud