Co kdyby šla kila navíc shodit pouhým dýcháním? Long breath diet to slibuje

14. 3. 2021
Co kdyby šla kila navíc shodit pouhým dýcháním? Long breath diet to slibuje
Japonský herec Miki Ryosuke, který dietu "dlouhého dechu" vymyslel, zhubl správným dýcháním 12 kilo během pouhých dvou měsíců a jeho tělo je krásně vyrýsované. Podle něj stačí cvičit speciální cviky pouhé dvě minuty denně. Jak?

Neustálý hlad

Odborníci v posledních letech vědecky potvrzují to, co ženy toužící po štíhlé postavě vědí už dávno – jakákoliv dieta založená na konzumaci vybraných potravin či přísné restrikci příjmu potravy není dlouhodobě udržitelná.

Většina lidí nemá vůli dlouhodobě bojovat s chutí na jídlo, navíc tělo, které je donuceno k nějakému omezování, se naučí vysílat čím dál silnější signály hladu, kterým je opět mnohem těžší odolávat. Kromě toho jsou jídla u většiny diet buď nudná, protože jakékoliv zábavné a chutné způsoby přípravy jsou zakázány, nebo příliš složitá a zdlouhavá na přípravu. Ale co kdyby vám někdo řekl, že svá kila navíc můžete z těla vydýchat?

Podívejte se níže na video, proč vás honí mlsná. Někdy je to proto, že vám chybí pocit bezpečí. 

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

V posledních dnech dopřáváte svým blízkým všechno, co jim na očích uvidíte. Jste velkorysí a prahnete po zábavě. Klidně si ji dopřejte plnými doušky, protože vás posílí. Nezapomínejte však…