Co koupit k Vánocům partnerovi či tátovi? Tyto dárky nezklamou!

12. 12. 2020
Vybírání dárků bývá občas náročné, obzvlášť pro muže, kteří se většinou tváří, že nic nepotřebují. Pokud sháníte dárek pro partnera, bratra, kamaráda nebo třeba tchána a stále tápete, máme pro vás pár tipů, kterými jim můžete udělat radost.

Dárek na míru

Zakládá si muž, kterého hodláte obdarovat, na vzhledu a oblečení? Pak máte snadný úkol. Řada českých značek nabízí poukazy na ušití košile na míru, vybrat mu můžete zajímavé manžetové knoflíčky či kravatu nebo mu například u firmy Galard nebo Brašnářství Tlustý nechat vyrobit kožený pásek s vyraženým monogramem.

Dávno neplatí, že ponožky jsou trapný dárek, který zklame, právě naopak. Zaměřte se na barevné designové kousky, které obdarovaný bude hrdě nosit. Pokud je navíc milovníkem hudby, můžete mu pořídit sběratelské sady značky Happy socks s motivy kapel jako Queen nebo Rolling Stones. A jestli má partner nebo kamarád po ránu problém najít dvě stejné ponožky, pořiďte mu Dedoles. Ty se vyrábějí každá jiná v páru, takže je může kombinovat, jak se mu zachce.

Jak zabalit měkký dárek? Podívejte se na video:

Je-li spíše fanoušek filmu než hudby, pak by mu mohla udělat radost například Encyklopedie akčního filmu. Zajímavým dárkem je také předplacená karta internetové televize Netflix, na které si vybere z nepřeberného množství filmů a seriálů.

Jestli je obdarovaný vyznavačem zdravého životního stylu, určitě ho potěší balíček pro posílení imunity od Wild and Coco, případně jejich testovací balíček, stejně jako nerezová lahev na vodu do fitka či termohrnek na kávu, případně nová kniha ledového muže Wima Hofa. Pro ty, kteří naopak rádi zhřeší, pak doporučujeme dárkový koš s pochutinami nebo třeba lahev dobrého rumu či whisky a k tomu placatku na cesty, na kterou můžete nechat vygravírovat jakýkoliv text.

Jak zabalit lahev? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Plnění úterních pracovních povinností půjde ztuha. Najednou vám schází nápaditost a kreativita. Prostě se nemůžete dostat tam, kam chcete. Nadřízený je k vám nevrlý, protože je zvyklý na…