Co muži na ženách nikdy nepochopí: 5 věcí, kterými je nejvíc šokujeme

26. 11. 2019
Co muži na ženách nikdy nepochopí: 5 věcí, kterými je nejvíc šokujeme
Fráze o tom, že muži jsou z Marsu a my ženy z Venuše, už je ohraná, někdy to tak nicméně vypadá. Jsou situace, ve kterých my nerozumíme mužům, jindy zase nechápou oni nás? Nad jakými věcmi se ohledně žen muži pozastavují a hlava jim je nebere?

Trápíme se na podpatcích

Muži mají jednu velkou výhodu – boty na podpatku se jich netýkají. A i když se ohlédnou za každýma štíhlýma nohama v lodičkách, stejně nerozumí tomu, proč si dobrovolně ničíme nohy. Znají totiž klasický scénář – vezmou vás ven, vy chcete vypadat hezky, tak to risknete a opět si vezmete ty krásné lodičky na vysokém podpatku v naději, že tentokrát to zvládnete a opravdu to vydržíte celý večer, aniž by vás bolely nohy. Samozřejmě to dopadne tak, že je v přítmí divadla nebo pod stolem v restauraci nenápadně zouváte, v půlce večera chcete jít domů, protože už nevydržíte stát, a cestou vás partner musí podpírat, jelikož bolest už je k nevydržení. Možná by se po důvodu, proč takhle dobrovolně trpíme, neměli ptát jen muži, ale i ženy!

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…

Nejčtenější články

Doporučujeme