Co na Silvestra na sebe? Vsaďte na koktejlky s flitry. Kde koupit ty nejhezčí!

25. 12. 2019
Na Silvestra je téměř povinností se trochu odvázat, a tak nemusíte do detailů dbát na módní trendy. Podlehněte lesku flitrovaných šatů a na oslavách posledního dne v roce se třpyťte jako čerstvě napadaný sníh! Šaty pak určitě využijete i na další slavnostní příležitost.

Šaty, nebo blůzka? 

Jestli chcete být skutečně zářící královnou silvestrovské party, zvolte flitrované koktejlky. Budete zářit na dálku a stanete se středem pozornosti. Pokud po zvýšené pozornosti netoužíte, můžete zvolit jen část outfitu, která bude ozdobená flitry.

Ať už se rozhodnete pro top, sukni nebo třeba jen čelenku s flitry, je to jen na vás. Zářivý vzhled pak můžete doplnit slavnostním make-upem se třpytkami, který rozjasní i vaši tvář. Dbejte ale především na to, abyste se cítila pohodlně a skvěle si užila poslední letošní noc! Flitrovaný kousek oblečení rozhodně pak využijete i na další slavnostní příležitosti.

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Venuše je v báječném postavení k vašemu znamení, proto můžete i něco vyhrát. Kupte si tedy los anebo se přihlaste do reklamní soutěže. Člověk nikdy neví, kdy se štěstí unaví. Udržujte si…