Co nabízí Factory Pro na Černém Mostě

30. 5. 2001
Co nabízí Factory Pro na Černém Mostě
Pozor!!! Speciální akce k otevření sportovního centra Factory Pro!!!!!!!!!!! Přijďte se podívat a zasportovat si do největšího sportovního centra Factory Pro zdarma.

Co nabízí Factory Pro na Černém Mostě

Pozor!!! Speciální akce k otevření sportovního centra Factory Pro!!!!!!!!!!!
Přijďte se podívat a zasportovat si do největšího sportovního centra Factory Pro - sobota a neděle
23.-24.6.2001- vstup do sportovního areálu Factory Pro zdarma - posilovna, aerobik, spinning, dětský koutek, ricochet.
V sobotu dne 23.6. bude probíhat zábavní program v areálu ČM, program bude ještě upřesněn

Vítejte v nově otevřeném sportovním komplexu Factory Pro - Černý Most. Jedná se o již druhé sportovní centrum Factory Pro, které poskytuje mnoho příležitostí pro sportovní vyžití všech věkových skupin. 1.centrum na Smíchovském nádraží je otevřeno již 2 a půl roku a měsíčně si přijde do tohoto centra zasportovat několik desítek tisíc lidí, kteří se snaží trávit svůj volná čas ve společnosti přátel a sportu.

 Jaké sportovní vyžití jsme pro vás připravili na Černém Mostě v areálu Zábavního centra ČM?

Posilovna
Na ploše víc jak 6000 m2 vás v první etapě přivítá největší posilovna v České republice. 1100 m2 vám poskytne více jak 200 stanovišň se stroji Grun sport. Rozsáhlá aerobní část posilovny vám nabízí 5 simulátorů chůze

  1. steper, 2 běžící pásy a 20 stacionárních kol. Posilovna je uzpůsobena

pro všechny fitness zájemce, kteří chtějí pomocí posilovacích strojů vytvarovat a zpevnit svalový korzet. Odborně vyškolený team trenérů Factory Pro vám poskytne veškeré odborné rady v oblasti výživy, cvičení, speciálních programů pro seniory, těhotné ženy a tělesně postižených.

Aerobní cvičení
Ve třech sálech na cvičení, které mají dynamický a moderní interiér, s kapacitou cca 80 lidí pro jeden sál, vám nabídneme cvičení jako je:
aerobik, dance aerobik, body pump-cvičení s tyčemi, které se hodí jako kondiční příprava zejména pro muže, body ball - cvičení na míči, pilates a balatnes - nejnovější trend ve cvičení založený na posílení hlubokého svalového stabilizačního systému, step aerobic, reebok core training- cvičení na balančních podložkách, p-class, body work, bodystyling, cvičení pro seniory, taebo, kickbox aerobic, bojové sporty - kickbox, box, karate, brazilské judidcu.

Kurzy pro děti všech věkových kategorií, rodiče s dětmi a těhotné ženy
Dětský aerobik, dětské karate
Od září dětské plavání, plavání pro kojence, cvičení rodiče s dětmi
Akademie sportovního aerobiku manželů Hufových, kde se připravují budoucí mistři republiky a třeba i světa ve sportovním aerobiku
Dance Factory - tanec pro děti všech stylů - jazz, hip-hop, break, disco

Spinning
Velice populární aerobní trénink na stacionárních kolech zn. Schwinn. Trénink na hudbu vede odborně vyškolený instruktor. Jedná se o aerobní aktivitu vhodnou jako doplněk k posilovně, hlavně pro muže.

Dětský koutek s hlídáním dětí
Maminky přivítají nejenom cvičení pro děti, ale i dětský koutek, kde je během celého zajištěno odborné hlídání dětí nejrůznějšího věku. Odborně vyškolené zdravotní sestřičky a učitelky z mateřské školky vám budou hlídat děti, zatímco vy můžete cvičit.

Ricochet - 4 ricochetové kurty.
Zaváděcí cena 120,-Kč
Raketový sport, který vznikl před 8 lety v Kanadě. Svou pestrostí úderů, elektronickým hlídáním autů a počítáním potěší každého milovníka dynamické hry. Cena je oproti squashi cca o 25% nižší. Rakety a míčky vám můžeme zapůjčit.

Bazén a regenerace
V provozu cca od září 2001
Během září otevřeme 25 m bazén s bohatým využitím pro volný čas, školy a širokou veřejnost. Uplatnění zde najdou i maminky s malými dětmi, protože připravujeme plavání pro kojence. K bazénu neodmyslitelně patří také sauna, pára, whirpool a masáže, solária. To vše vám nabídneme začátkem září.

Bowling
12 závodních drah otevřeme během prázdnin pro milovníky tohoto sportu.

Ceny a permanentky
Permanentky jsou přenosné ze sportovního centra na Smíchově do sportovního centra na Černém Mostě a naopak. Poskytují slevu oproti jednotlivému vstupnému cca 20%. Základní vklad na permanentku je 1000,-Kč. Z této částky můžete čerpat všechny služby sportovních center Factory Pro. Jsou přenosné a časově neomezené. Jakmile vám dochází kredit na vašem kontě, recepční vás upozorní, že je třeba doplnit své konto.
Na všechny služby je možné i jednotlivé vstupné.

Veškeré informace vám rádi poskytneme na tel. čísle 0605/206 040,02/21420800 nebo na internetových stránkách www. Factorypro.cz.

Pozor!!! Speciální akce k otevření sportovního centra Factory Pro
Přijďte se podívat a zasportovat si do největšího sportovního centra Factory Pro - sobota a neděle
23.-24.6.2001- vstup do sportovního areálu Factory Pro zdarma - posilovna, aerobik, spinning, dětský koutek, ricochet.
V sobotu dne 23.6. bude probíhat zábavní program v areálu ČM, program bude upřesněn

Zdroj: Václav Krejčík, Factory Pro

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pokud se chcete v práci zviditelnit, podívejte se na svět pozitivníma očima. V tento den jste akční a prahnete po úspěchu. Pokud chcete povýšit, máte jedinečnou šanci na vítězství.…

Nejčtenější články

Doporučujeme