Co nám pomáhá se v karanténě nezbláznit aneb tipy na audioknihy

21. 4. 2020
foto: istock.com
Co nám pomáhá se v karanténě nezbláznit aneb tipy na audioknihy | foto: istock.com
Doba, kdy hodně lidí pracuje z domova, si žádá revizi denní rutiny. Nám se osvědčily audioknihy nejen při běžných domácích pracech, ale například i při rehabilitačních procházkách v přírodě. Navíc teď spoustu aplikací nabízí karanténní akce.

1. TERAPIE SDÍLENÍM

Terapii sdílením doporučujeme v případě, že se chcete pobavit sarkastickým humorem, který vám ukáže, že nejste jediná, komu život přináší neuvěřitelná story :)

https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-574006-terapie-sdilenim

2. LOUTKÁŘ

Pokud máte rádi napětí, audiokniha Loutkář vás strhne. Volné pokračování Hadrového panáka od Davida Coleho se odehrává v Londýně, kde vyšetřovatelé čelí další sérii nezvyklých vražd. Pokud máte rádi thrillery a detektivky například od Jo Nesbo, pak Loutkářem nebo Hadrovým panákem nebudete zklamaní.

https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-573731-loutkar 

https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-573737-hadrovy-panak

3. ŽENA FILMOVÉHO KRITIKA 

Žena filmového kritika je audiokniha vydaná z blogových příspěvků na stejně pojmenovanou facebookovou stránku. Sebeironická autorka, která si přeje zůstat v anonymitě, za ně byla nominovaná na prestižní literární cenu Magnesia Litera, vtipně glosuje problémy soužití muže a ženy. Také se v jejích neuvěřitelných historkách najdete?

https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-573658-zena-filmoveho-kritika

4. MOMENTKY

Milé povídky o tom, že “štěstí se skládá z okamžiků a to ostatní je život.”

https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-574242-momentky

5. ZTRACENÝ PRINC MARGARÍN - něco pro děti 

Nedokončený příběh Marka Twaina přečkal ukrytý v archivu desítky let, dokud jej neodhalil a nedopsal Philip Stead. Knižní vydání znovuobjeveného rukopisu je v Twainově vlasti považováno za literární událost roku... Pokud už vám ale děti doma v karanténě lezou po stropě, kromě prince Margarína ale na https://www.ikiosek.cz/1a1 naleznete spoustu dalších pohádek a navíc v akci 1+1 zdarma.
https://www.ikiosek.cz/detail/abooks-572624-ztraceny-princ-margarin 

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

I když se na vás budou lepit ve financích podvodníčci, mohli byste si přijít i na hezké peníze. Musíte však rozpoznat, zda se nejedná o falešné investice. Pokud budete mít rozum v hrsti a…