Co nás letos šokovalo? 12 nejšílenějších beauty trendů roku 2018

Co nás letos šokovalo? 12 nejšílenějších beauty trendů roku 2018

Uplynulý rok přinesl řadu zajímavých módních i beauty trendů a tipů, které skutečně zvýraznily vaši krásu. Některé úlety ale naštěstí vydržely jen chvilku a nijak dramaticky nás nezasáhly. Jaké nejdivnější trendy letos frčely mezi beauty blogerkami?

Masivní objem

Tento look vytvořil světoznámý kadeřník Guido Palau pro přehlídku Valentino. Objemné účesy okamžitě zaplavily Instagram. Praktické asi zrovna nejsou, ale pozornost na sebe spolehlivě přitáhly.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

dreaming @pppiccioli @maisonvalentino

Příspěvek sdílený Kaia (@kaiagerber),

Pokračování 2 / 12

Vlny z pet lahve

Velkým hitem Instagramu se ke konci roku stalo natáčení vlasů pomocí pet lahve a fénu. Podle blogerek, které už tenhle nový trend vyzkoušely, to prý opravdu funguje, ale možná si raději přejte od Ježíška kulmu. Bude to jistější.

Pokračování 3 / 12

Halo brows

Pokud vám přišlo "rybí" obočí jako totální šílenost, brzy si řeknete, že je to jen slabý odvar. Na Instagramu totiž jednu dobu kolovaly fotky, kde si ženy malovaly obočí jako svatozář. Jasně, kdo by totiž netoužil po spojeném obočí přes celé čelo...

Pokračování 4 / 12

Garden brows

A zase to obočí... Na jaře, kdy všechno kvete, jste mohly nechat rozkvést i své obočí. Ráno to chtělo si trošku přivstat, ale snahu zaručeně nikdo nepřehlédl.

Pokračování 5 / 12

Fishtail brows

Obočí ve tvaru rybího ocasu je pořádný úlet. Naštěstí se doopravdy neholí, ale jedná se jen o optický klam. Část obočí stačí zamaskovat korektorem a tužkou domalovat "ocásek".

Pokračování 6 / 12

Žlutá tvářenka

Ano, vidíte dobře. Jedním z rychlotrendů byla i žlutá tvářenka, která dokonce nejednou dominovala make-upům na prestižních přehlídkách. Žluté líce mají symbolizovat sluneční paprsky, které se odráží v tváři. My asi zůstaneme věrné odstínům červené a rozjasňovačům.

Pokračování 7 / 12

Nehty se spirálkou

V době, kdy manikúře vévodí především přirozenost a minimalismus, se čas od času musí objevit něco, z čeho nám spadne brada. Mít u sebe neustále vývrtku na víno je super představa, ale obáváme se, že tahle manikúra zas tak praktická nebude.

Pokračování 8 / 12

3D nehty

V nehtovém designu se dá vymyslet spousta šíleností. Dá se říct, že vlastně všechny trojrozměrné nehtové ozdoby jsou dost crazy. Jeden čas se rozmohla manikúra se sushi. Naštěstí, jak rychle se objevila, tak rychle zmizela. Takže, co nás čeká dál?

Pokračování 9 / 12

Duhové vlasy

Fenomén duhových vlasů jste určitě, minimálně na Instagramu, zaregistrovaly už loni. Letos se opět na chvíli objevil, jen v trochu jiné podobě, kdy se barvila jen část vlasů.  Konečky, půlka hlavy, spodní vlasy...

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🖤 @hairbykaseyoh

Příspěvek sdílený Alternative Fashion ♡ (@alternativexfashion),

Pokračování 10 / 12

Opálové vlasy

Další možností, jak strhnout pozornost na svou hřívu, jsou pudrové barvy připomínající opál. Na dovolenou u moře je sice takový trend jako stvořený, ale když vlasy párkrát namočíte, barva bude fuč.

Pokračování 11 / 12

Flitrové masky

K fotce s obyčejnou pleťovou maskou moc reakcí nezískáte, ale když se vyfotíte s maskou plnou třpytivých flitrů, budou vám likes naskakovat jeden za druhým. To, že se budete deset minut třpytit a možná nasbíráte nové followers, je ovšem jediný efekt, který flitry v masce přináší.

Pokračování 12 / 12

Řetízky na očích

Kdyby vás náhodou nudily oční stíny, můžete si místo nich nalepit drobounké řetízky. S novým hitem přišel světoznámý make-up artista James Molloy. Na tančení asi nic moc, ale sedět se s nimi dá určitě skvěle.

Doporučujeme

Články odjinud