Co nového připravil KENNY pro vaše děti

14. 2. 2001
Co nového připravil KENNY pro vaše děti
Co připravil pro letošní rok Baby club Kenny pro naše nejmenší? V prvních KENNY novinkách v novém století a tisíciletí máme pro Vás jednu velkou novou zprávu: na www.bc-kenny.cz naleznete naše stránky ve zcela novém kabátě - design, struktura i nové rubriky!

Co nového připravil KENNY pro vaše děti

http://www.bc-kenny.cz/obrazky/logo.jpg" align="right" width="145" height="75">Co připravil pro letošní rok Baby club Kenny pro naše nejmenší? 

V prvních KENNYnovinkách v novém století a tisíciletí máme pro Vás jednu velkou novou zprávu: 
na www.bc-kenny.cz naleznete naše stránky ve zcela novém kabátě - design, struktura i nové rubriky! 

  • hned na úvodní stránce Vám KENNYmyška může místo "dobrůtky" pokaždé nabídnout novou básničku či říkanku.
  •  v části O BC Kenny se můžete dozvědět více jak z historie kojeneckého "plavání" všeobecně, tak i z historie i současnosti BC Kenny. 
  • v části "plavání" se dozvíte od kdy , jak a kde se dá plavat, něco o hygienických a organizačních zasadách i věkovém rozdělení.
  • v části dovolené se dozvíte vše o dovolených s BC Kenny - typy dovolených, popisy jednotlivých středisek, celkový přehled včetně termínu a cen, dozvíte se, co je zahrnuto v cenách i jaké má dovolená s vodníčky výhody.
  • v části hlídání+tábory se dozvíte vše o táborech, které pořádáme a o hlídání dětí. 
  • v části ostatní akce najdete informace o programech pro budoucí rodiče, o cvičení pro děti a o dalších akcích a aktivitách pro děti a rodiče.
  • v části WWW Vás krom již známých KENNYnovinek, kroniky, deníčku miminka, reportáží a pohlednic čekají omalovánky, pexeso a on-line prodejnička.

Uvítáme, pokud nám napíšete svůj názor na nové stránky, nebo přání co byste zde chtěli mít dalšího... 

Přeměna stránek, není ještě zcela dokončena, proto Vás prosíme o shovívavost k rozpracovaným odkazům. Rovněž připravujeme reportáž z Vánoční dovolené s vodníčky a zimního tábora. Aktuální informace naleznete vždy na úvodní straně.

Příjemné "brouzdání" nejen na našich stránkách Vám přeje Váš Baby club KENNY

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Pracoviště bude tento týden ve vaší režii a není se čemu divit. Vždyť ve všem vynikáte a nikdo se vám nevyrovná. Uvidíte, že si brzy ohromně polepšíte. Jedná se především o finanční…

Nejčtenější články

Doporučujeme