Co obout do měnícího se počasí? Jarní polobotky si oblíbíte k sukni i džínům!

11. 3. 2021
Pomalu nastává čas odložit do botníku zimní boty a nahradit je jarnějším modelem. Co si však obout do proměnlivého nevyzpytatelného jarního počasí, kdy kozačky jsou pasé a na otevřenou obuv je příliš brzy? Dobrou volbou jsou tenisky, ale nehodí se pro každou příležitost. Pokud potřebujete vypadat elegantně, zvolte nestárnoucí klasiku – šněrovací polobotky.

Jaké modely budou tuto sezónu nejvíc trendy? Zkuste! Přivítejte jaro v něžném ženském outfitu, který doladíte minimalistickými polobotkami ve svěžích pastelových barvách. Dáte přednost romantické pastelově růžové, nebo sofistikované mátově zelené?

Pokud jsou na vás tyto odstíny příliš přeslazené a oblékáte se spíš do neutrálních a tmavších tónů, sáhněte po šněrovacích polobotkách v tmavě modré, šedé nebo černé barvě neboli oxfordkách. Ty prostě nestárnou a využijete je nejen zjara, ale i na podzim.

Kromě jednoduchých modelů s decentním prošíváním jsou opět v kurzu i polobotky na pevné profilované podešvi neboli platformě. Dopřejte svým chodidlům pohodlí a vyberte si stylový model, který využijete jak do práce, tak na procházku městem. Hodí se k džínům i sukním a snesou také krátkou procházku do přírody.

Inspiraci najdete v naší galerii!

K polobotkám skvěle padnou džíny! Znáte jejich historii? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Rozvíjíte své schopnosti a toužíte po lepším pracovním ohodnocení. Milí Střelci, aspoň o víkendu se profesním debatám vyhněte. Stejně vás nikam neposunou. Stačí, že se chlubí výmysly…