Co pořídit partnerovi na Valentýna? Kupte mu dárek, který potěší i vás!

8. 2. 2019
Oslavit svoji zamilovanost a lásku není nikdy na škodu! Jestli držíte spíš svátek svatého Valentýna než 1. máj, máte nejvyšší čas poohlédnout se po nějakém dárku pro partnera. Vybraly jsme pro vás vstupenky na koncerty, oblečení, kosmetiku i erotické hračky. Co by se mu mohlo líbit?

Lístky na koncert

Jestli jste vy a váš partner fanoušci dobré hudby, lístky na koncert jsou ideálním dárkem. A to i pro vás, protože přece tam nepůjde sám! Kupte lístky rovnou dva a udělejte radost nejen partnerovi, ale i sama sobě. Letošní rok hudebním fanouškům přeje, a tak můžete vybírat ze spousty zajímavých koncertů. Potěšit by vás mohl například Bob Dylan 7.,  8. nebo 9. dubna, Elton John 7. května, Jamiroquai 25. května, Muse 25. května, Maroon 5 5. června, Smashing Pumpkins 6. června, The Beach Boys 16. června, Phil Collins 25. června, Ed Sheeran 7. a 8. července. Zkrátka nepřijdete ani v případě, pokud holdujete spíš tvrdší muzice. 11. června se k nám totiž chystají Slipknot, 19. června v rámci Prague Rocks vystoupí Kiss a ZZ Top, 16. a 17. července Rammstein a 18. srpna Metallica.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Tento víkend nebude zrovna pohodový a do všech domácích prací se budete doslova nutit. Hlavně nepropadejte depresivní náladě! Vždyť se můžete potěšit mnoha hezkými věcmi. Neberte životní…