Co potají děláte, když jste sama doma, ale nikdy byste to nepřiznala?

Co potají děláte, když jste sama doma, ale nikdy byste to nepřiznala?

Opuštěná domácnost je čas od času sen každé ženy. Jakmile je vám dopřán den o samotě, bez toho, aniž by vás kdokoliv rušil, můžete si dělat naprosto, co chcete. A navíc se o tom nikdo nedozví. Které z těchto věcí děláte také, když jste sama doma?

Zpíváte a tancujete před zrcadlem

Dělaly jsme to už jako malé holky, a když na to přijde a nikdo nás nevidí, děláme to dodnes. Před cizími lidmi možná nevydáte ani hlásku a myslíte si, že váš hlas je naprosto falešný, jakmile jste ale sama doma a z rádia se ozve vaše oblíbená písnička, osolíte to na plné pecky a z plna hrdla se přidáte. Vařečka nebo lak na vlasy poslouží jako mikrofon a v zrcadle pozorujete, jestli se vám daří dělat stejně svůdné pohyby jako Jennifer Lopez. Poznáváte se v tom trochu?

Pokračování 2 / 8

Popláčete si

Nemusí to nutně znamenat, že jste nešťastná nebo vás trápí něco konkrétního. Prostě občas potřebujete popustit páru. Spouštěčem může být dojemný film, smutná pasáž v kině, písnička vyvolávající staré vzpomínky nebo i reklama v televizi. V tu chvíli hráz prostě povolí, vy si od srdce popláčete a uleví se vám.

Pokračování 3 / 8

Šmírujete

Když jste sama doma, občas vám to nedá a prostě se podíváte na sociální sítě, abyste zkontrolovala, co dělají vaši bývalí partneři. Což vás samozřejmě dovede na profily jejich současných partnerek. Nebo k bývalým partnerkám vašeho současného partnera. Ženská duše je prostě zvědavá, ale váš partner o tom vědět nemusí.

Pokračování 4 / 8

Mluvíte s mazlíčky

Ať už máte kočku, psa, andulku nebo želvu, občas vám to nedá a hlasitě k nim promlouváte. Svěřujete se jim s křivdami, jaké na vás svět páchá, se zážitky z uplynulého dne i se svými přáními a sny o budoucnosti. Nebojte se, nejste v tom zdaleka sama. Dokud vám vaše zvířátka neodpovídají, je vše v pořádku.

Pokračování 5 / 8

Chodíte nahá

Jen ve své vlastní kůži se člověk většinou cítí nejlépe, co naplat. Možná vám přijde divné chodit zcela nahá před partnerem nebo dětmi, natož pak před návštěvou! Když jste ale sama, bohatě si to vynahradíte. Nahá snídáte, nahá koukáte na televizi, nahá spíte a nahá i vaříte. Znáte ten pocit naprosté svobody?

Pokračování 6 / 8

Trůníte na toaletě

Také jste někdy schopná při posezení na „oné místnosti“ přelouskat celý časopis nebo dokonce větší část knížky? Proč je čtení na toaletě tak oblíbené, zatím zůstává záhadou, této činnosti se ale rád věnuje velký počet lidí bez ohledu na pohlaví. Za normálního provozu ale nemáme čas si na záchodě hovět, a tak je třeba využít doby, kdy jste doma sama. A klidně si nechat otevřené dveře!

Pokračování 7 / 8

Jíte v posteli

Před partnerem či rodinou se obvykle hlídáte, ale jakmile máte byt nebo dům jen pro sebe, pravidla jdou stranou. Do postele si nanosíte samé nezdravé pochoutky, jako jsou pizza, chipsy, čokoláda, zmrzlina, sladká limonáda a víno, pustíte si oblíbenou romantickou komedii a takzvaně „prasíte“. Samozřejmě nahá!

Pokračování 8 / 8

Nehlídáte se

Za normálních okolností a ve společnosti lidí jste samozřejmě slušně vychovaná a některé věci na veřejnosti prostě neděláte. Ale kdo vás může vidět, slyšet či cítit, když jste doma úplně sama? Jedině tehdy nemusíte brát na nikoho ohledy a prostě se uvolníte. Poté, co pozřete všechny nezdravé položky z předchozího odstavce, není divu, že vám nějaké to říhnutí nebo „pšouk“ uklouzne!

Doporučujeme

Články odjinud