Co prozradí mazlící polohy? Zjistíte z nich o svém vztahu víc, než byste čekala | foto: iStock

foto: iStock

Co prozradí mazlící polohy? Zjistíte z nich o svém vztahu víc, než byste čekala

Stejně jako je v rámci sexu důležitá předehra, není od věci zaměřit se na to, co se děje po milování. Dost pravděpodobně se s partnerem ještě chvíli mazlíte, poté pomalu usínáte. Co o vás prozradí poloha, ve které spočinete, než upadnete do říše snů?

Ruka přes záda

Pokud s partnerem leháte za sebou, ale netisknete se, pouze přehodíte ruku přes záda toho druhého, jde o ochranitelský reflex. Ten, který má přes partnerova záda přehozenou ruku, je tím ochranitelským elementem ve vztahu. Je možné, že tím dává najevo partnerce nebo partnerovi, že ví, že se může cítit malinko opomíjen/a a že potřebuje podporu.

Která poloha nikdy nezklame? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 6

Lžičky

Jestli je tohle poloha, ve které se nejraději tulíte ke své drahé polovičce, znamená to, že jste si rovni a máte mezi sebou oboustranný respekt. V této poloze ležíte na boku za sebou těsně k sobě přitisknuti, v podstatě dvě těla splývají v jedno. Tato poloha znamená, že se vám líbí stejné věci, máte spoustu stejných zájmů a mnohdy sdílíte i stejný vkus na oblečení. 

Pokračování 3 / 6

Hlava na hrudi

Tato poloha na vás prozradí, že svému partnerovi věříte a cítíte se bezpečně v jeho náručí. Je to ochranitelská poloha, věříte, že by vás partner dokázal podpořit jak fyzicky, tak psychicky. Kdyby se cokoli v životě událo, co by vyžadovalo lásku a podporu od vašeho partnera, můžete se na něj spolehnout.

Pokračování 4 / 6

Zaklíněni do sebe obličejem k sobě

Přestože se zdá, že tato poloha je jen pro páry, které jsou ještě v počátečních zamilovaných stadiích, není to pravda, nemusí to vůbec pominout. Páry, které se mazlí v této poloze nejčastěji, nechtějí nic propásnout. Chtějí se svým partnerem sdílet každou minutu a každý detail svého života. Mohou spolu sdílet byznys, dělí se o jídlo i o ty nejintimnější myšlenky.

Pokračování 5 / 6

Opačné strany

Jestliže se před spaním netulíte a usínáte každý na své straně postele, může to znamenat, že potřebujete v tuto chvíli svůj prostor a mazlení není na pořadu dne. Pokud jste zvyklá na něco jiného, je možné, že to značí nějaký problém. Jestliže tímto způsobem usínáte běžně, je to jen znak toho, že jste si ve vztahu absolutně jisti svým partnerem a nepotřebujete vzájemně sdílet prostor.

Pokračování 6 / 6

Držení se za ruce

Nemáte-li vy a váš partner pocit, že byste se museli na sebe jakkoli mačkat, a pouze vám stačí dotek ruky, je to absolutně v pořádku. Znamená to, že toužíte po tom, být stále propojeni, a držení za ruku vám dává jistotu, že je tu ten druhý stále s vámi a můžete s ním počítat.

Doporučujeme

Články odjinud