Co prozradí účes o vašem sexuálním životě?

Co prozradí účes o vašem sexuálním životě?

Střih vlasů a sexuální život spolu souvisí. Na vlasech je vidět nejen stav našeho zdraví, temperament, ale také, jaký jste typ a… jaký je váš milostný život. Zní to zvláštně, ale ve skutečnosti je to logické. Už třeba proto, že kdykoli my ženy chceme nějakou změnu, jdeme si nechat udělat něco s vlasy. Ve vlasech je totiž opravdu ukrytá velká magie!

Dlouhé rovné vlasy

Dlouhé vlasy jsou ztělesněním ženskosti. Dlouhé, hladké a rovně střižené vlasy jsou toho klasickým vyjádřením. Co znamená dlouhovlasá image pro milostný život? Perfekcionismus.

Růžové lístky, vonné svíčky, šampaňské… prostě celý ověřený playlist zahrnující všechna potěšení doprovázející milostné hrátky. Pozor ale, od žen s dlouhými rovnými vlasy nečekejte žádnou spontaneitu. Všechno má svoje pořadí a řád.

Pokračování 2 / 7

Nedbalý rozcuchaný účes

Nosíte vlasy nedbale sepnuté do sponky a občas vám některá kadeř spadne do očí? Co prozrazuje raz-dva hotový účes o milostném životě? Jeho nositelky si nedělají s ničím moc velkou hlavu, tedy přeneseně. Dlouhý sváděcí scénář je pro takovou ženu zbytečný.

V posteli to ale nemusí znamenat, že půjde o rychlovky. Muži by ale měli počítat s tím, že ženy s tímhle účesem mají rády pěkný, ne příliš komplikovaný sex. S krkolomnými polohami, které trvají celé hodiny, by to na ně zkoušet neměli.

Pokračování 3 / 7

Neobvyklé účesy

Extravagantní střih, divoké barvy = neobvyklý sexuální život. „Ať si každý dělá, co chce“ je životní heslo nositelek tohoto účesu. Pro tyhle ženy nepatří styling mezi top priority. Jsou individualistky – a to také platí i pro jejich milostný život.

Pokračování 4 / 7

Kudrlinky, kam se podíváš

Ženy, které si vlasy rády kadeří, jsou malinko marnivé – z čehož bychom mohli vyvodit závěr, že se tak budou chovat i v milování. Znamená to ale, že velké přípravy jsou součástí jejich milostného postupu.

Milování s takovou ženou nebude v romantickém stylu, ale bude překvapivé. Pokaždé jiné a rozhodně to nikdy nebude to, co bude od ní muž zrovna v tu chvíli čekat.

Pokračování 5 / 7

Krátký asymetrický účes

Pečlivé a přesné – takové jsou nositelky tohoto přesně střiženého účesu. Svádění a lichotky jsou pro ně jen zbytečné řeči. Muchlování na pláži? Co z toho? Jen písek ve vlasech.

Vypadá to, že ženy s tímhle střihem budou strohé pragmatičky, se kterými nebude žádná velká zábava. Není to pravda. Nebudou s intimními chvilkami příliš otálet a bez okolků svému protějšku prozradí, co mají v posteli rády.

Pokračování 6 / 7

Vlnité vlasy

Ženy, které mají vlnité vlasy, jsou citlivé a potřebují od svých partnerů spoustu péče. Nejsou to holky pro jednu noc. Pokud s nimi muž chce sdílet krásné intimní chvilky, budou potřebovat mnoho polibků, dlouhé hluboké pohledy z očí do očí a pořádné vyznání lásky.

Jaká je šance, že partnerství vydrží do konce života? Na odpověď se podívejte ve videu.

Pokračování 7 / 7

Vlasy spletené do copu a ohony

Když potkáte ženu s vlasy spletenými do copu, nečekejte poddajnou Nastěnku, která si nechá všechno s úsměvem líbit. Ženy, které vyhledávají tenhle účes rády mužům poroučejí.

Doporučujeme

Články odjinud