A proč se mají ta čísla sčítat? Proč ne odčítat, násobit, dělit, odmocňovat? Proč má mít jedna matematická operace význam a ty ostatní ne? ]:-D Že by proto, že pro spoustu lidí je sčítání jednoduchých čísel vrchol matematiky? ;-]
@Elynor: Tedy Eli, teď tě vůbec nechápu. Bez ohledu na to, jaký vztah mám k ezoterice, astrologii, numeralogii a tarotu, (jakože nemám žádný), tak by mě ani ve snu nenapadlo vrtat se v jejich metodice, vlastně v jejich axiomech, kterým vůvec nerozumím, ale které používají již od roku 500 před naším letopočtem, kdy numerologii založil a propracoval řecký filosof, matematik a astronom Pythagoras. (Že by Pythagoras byl hloupější než ty?)Je to totiž naprosto stejná otázka, jako by ses zeptala, proč sčítáme výdaje, když chceme zjistit, co jsme za měsíc utratili. Proč je neodčítáme, nenásobíme, neumocňujeme, či nedělíme, proč má mít jedna matematická operace význam a ty ostatní ne. Že by to bylo tím, že pro sčítání je vrchol matematiky?
Chybí takzvaná mistrovská čísla jako 11, 22, 33.
@Anonymizovaný: Asi jste si nepřečetla, jak se mají ta čísla sčítat. Jinak byste to, co jste napsala, ani napsat nemohla. :achjo:
@Anonymizovaný: Je to všechno ezoterika, tedy numerologie - dle zákonů numerologie vyjde-li v některém z mezisoučtů číslo jedenáct, nesčítá se již do podoby čísla dvě, ale nechá se v tomto tvaru. Což jsem vygooglila, jinak dávám od ezoteriky ruce daleko pryč.
Potvrďte prosím přezdívku, kterou jsme náhodně vygenerovali, nebo si zvolte jinou. Zajistí, že váš profil bude unikátní.
Tato přezdívka je už obsazená, zvolte prosím jinou.