Co říkají po sexu jednotlivá znamení: Sedí to i na vás a vašeho partnera?

10 komentářů

Taky zkušenost
11. června • 8:35

Záleží na tom, jak dlouho po sexu pán promluví. Jiné věci říká po deseti minutách a jiné po deseti letech. A po dvaceti zase úplně jiné.

Zkušenost
11. června • 8:33

Ať říkají co říkají, není to pravda.

Happy hippo
11. června • 8:30

Kozoroh: řekne vám, že vaše pussinka je jako dva rozšlápnutí slimáci, že vypadáte i smrdíte jako březí hrochyně a plavete i v podobně nechutném bazénu vlastního potu. A že kdyby to byl věděl, s hrochyní by se ve stejném bazénu nekoupal. Ale přitom koupal...až je mi ho líto. Někdo, kdo má na malou mořskou vílu, skončí v bazénu s hrochyní. Myslíte, že se někdy chlapi před ostatníma chlapama stydí za ženský, do kterých šli? Já bych se za hrochyni nestyděla. Je silná a nebebezpečná a pranic si nedělá že svojeho zápachu. Je jí to přirozené. Samozřejmě, že něco takového ocení jedině hroch. A tak se tvorové v přírodě párují.

Stydlivá hrochyně
11. června • 8:43

@Happy hippo: A co taková přecitlivělá, úzkostná, stydlivá, zakomplexovaná a zlomená hrochyně? Taky je silná a nebezpečná?

Po pravdě
11. června • 9:25

@Stydlivá hrochyně: No, popravdě, když hrochyně stydlivě klopí oči, není to nic moc. Jestli ona to není bývalá mořská víla, která se nechce smířit se svojí novou identitou. Tak se vykašlete na moře a na víly a šup šup do bazénu. Ať to stříká. Život je krásný a v kalné chladivé vodě je tak krásně.

Už je to tu zase.
11. června • 10:10

@Po pravdě: Proboha, už je to tu zase. Co hrochyně může ukázat, co nesmí ukázat, co může klopit a nemůže, pořád dokola, nechte ji žít. Některá hrochyně má duši nalé mořské víly na vždycky, a mnoho malých mořských víl má duši hrochyně. Se změnou identity těla se nemusí měnit i identita osobnosti. Běžte se vycpat.

Silná hrochyně
11. června • 8:50

@Stydlivá hrochyně: Hrochyně především nemá za co se stydět. Že se nevejde do vitrínky? Že jim tu vitrínku i rozšlápla? Že muži netouží po tom říkat jí svoje lži, ale říkají jí rovnou pravdu?

Silná hrochyně
11. června • 8:55

@Silná hrochyně: Doporučuji všem hejtrům, kteří prostřednictvím předstírané starosti o zdraví hrochů vypouští do světa ty nejhorší nadávky, aby se starali hlavně o svoje zdraví, protože sedmdesátka už je za rohem.

Po pravdě
11. června • 9:41

@Silná hrochyně: Tajy si říkám, když vidím jak trend bodypozitivity dostává hronadně rány pod pás, hak je to zvláštní. Na internetu jsou tlusťošky hromadně šikanovány za to, že si dovolí ukázat svoje špeky v bikinách a na jiných místech jsou k tomu paradoxně nuceny. Třeba já bych si přála chodit na bazén v našem městě v elasťákách po kolena a koupáním tričku. Za prvé se tak cítím lépe a za druhé kvůli stehnům. Chci si pobyt na bazénu užít bez toho, aby na mně lidi koukali a bez bolesti z tření stehen. Ale není šance. V našem městě prostě tlusťoška špeky ukázat musí, jinak ji na bazén nepustí. Takže už jsem na bazéně nebyla pět let.

Už je to tu zase.
11. června • 12:50

@Po pravdě: Jakým zdrojem má člověk nahradit radost z vlastní přitažlivosti, když už odešla? Radostí z vlastní síly, odolnosti, otužilosti, ohebnosti. To může vydržet až do smrti.

Doporučujeme

Články odjinud