Co se bude nosit na jaře

9. 3. 2001
Co se bude nosit na jaře
Mezi barvami letošního jara bude rozhodně převládat barva růžová a červená. Co se týče potisků, v pozadí zůstávají květinové vzory a naopak do popředí jdou geometrické potisky a trika s nápisem.

Co se bude nosit na jaře

Mezi barvami letošního jara bude rozhodně převládat barva růžová a červená. Co se týče potisků, v pozadí zůstávají květinové vzory a naopak do popředí jdou geometrické potisky a trika s nápisem. Stejně jako tomu bylo v zimě, i na jaře zůstane moderní kostka. A také setrvávají leopardí či jiné podobné vzory.

Z přehlídkových mol se ujmou zejména materiály s kovovým leskem, které působí ta k trochu mimozemsky. Velmi často se zde ukazují šifony (zejména průsvitné) a hedvábí. Velice se stále líbí kalhoty s "rozparkem", a to na kterékoli části, tzn. jak vpředu, tak ze stran. In budou také trika s tzv. vodou. Nosit se budou decentní, ale nápadné doplňky z kvalitních materiálů. In je být svěží. V zahraničí se opět vrací styl "školačka", inspirujte se i vy. A in je opět minimalismus.

Tipy

Máte hodně zlatých doplňků? Pořiďte si šaty nebo kalhoty z látky se zlatým leskem!

A protože stále ve světě trvá "logománie", pořiďte si nějakou věc, kde je logo vidět, protože dnes se mluví o mém domě, o mém psu, tak proč nemluvit o mé značce?

autor: J.M.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dejte si dnes pozor na Merkur, který tvoří kvadraturu na Jupiter ve vašem znamení. Mohli byste něco přeťápnout. Momentálně totiž máte daleko větší vyřídilku, než je zdrávo. S nikým se moc…

Nejčtenější články