Co se dělo ve Vile 6. a 7. září

7. 9. 2007
Co se dělo ve Vile 6. a 7. září
VyVolení dostali odpoledne za úkol rozdělit se do dvou skupin. Jednu tvořil Juli, Růžena, Lucka, Milan, Radim a René a druhou Dan, Veronika, Marcela, Dominik, Nancy a David prozradit své největší hříchy. Byli hodně otevření.

Největšími hříšníky z každé skupiny byli zvoleni Milan a Dan. Trestem jim byla sauna, oba dva tam museli strávit čas, který určí štáb. Ostatní hráli v obýváku na babu. Nevíme, kdo se zapotil víc. Večer měli VyVolení přivítat Novou hrdinku Ivanu, čekali na ní jako „sochy“ ve strnulé poloze bez pohybu.

Ivana se nestačila rozloučit, tak byla trochu přešlá. Neustále si prohlížela Vilu. VyVolení z Ivany nejsou nijak zvlášť nadšení. Nejhůře její příchod nesla Veronika a Juli a společně ji pomlouvali. Ivana navíc nepodala ruku Danovi, prý proto, že ho zná…Tohle byla velká rána pro Danovu ješitnost.

Volí se nový Boss a za úkol to dostala právě Ivana. Ukazuje na René, která byla ráno svržena, protože své povinnosti Bosse neplnila, tak jak měla. Všichni remcají a Ivanina volba se jim nelíbí.

Dominik začíná být alergický na zvučný hlas René, není sám… Večer vyvrcholilo celodenní pošťuchování Radima a René, pohádali se, řvali na sebe, vyčítali si vše. Radim například křičel na René, proč se nepřevléká normálně, jako ostatní holky, proč pořád leze do skříně… Evidentně nebyl důležitý konkrétní důvod hádky, ale vypuštění nahromaděných emocí mezi partnery. Radim od začátku VyVolených neměl pro René snad jediné vlídné slovo a teď rovnou hádka. René má hodně silné nervy…

René pak naschvál dováděla s Dominikem, předváděli sex pod peřinou. Dominik ale minutu před tím René pomlouval… Dominiku, tohle se dělá? Růžena si stěžovala, že je sice nahnali do luxusu, ale v kuchyni nemají „plyňák“, na kterém se nejlépe vaří. Milan upřímně pochválil Veroniku, že je krásná. Ona neváhala, běžela za Julim, Danem a Dominikem a řekla jim, že už ji nebaví poslouchat tyhle řeči, ať už jí to neříkají…

VyVolení šli spát v pochmurné náladě, ale dobrou noc si stále ještě říkají.

7. září

René je ranní ptáče, vstala první a hned se začala „šlechtit“. Nalíčila se a vyžehlila si vlasy. Co se děje, René? Že by tě ostatní kočky z Vily inspirovaly? Asi ne, René má trápení, které jí nedá spát… Noční hádka s Radime jí asi stále zní v uších.

Dominik se ráno přesunul do obýváku, postelí je málo, VyVolených moc. René vedla rozcvičku. Byla velmi přísná a tvrdá. Soutěžícím se její direktivní přístup nelíbil, tak jí nakonec hodili do ledového bazénu. René to ale snad ani nevadilo, smála se spolu s nimi.

Nancy zase poctivě cvičila. Je vidět, že svou gazelí postavu nemá zadarmo. David opět umyl nádobí, je to šikula.

VyVolení si ráno společně povídali u velkého jídelního stolu. Ivana seděla stranou a jen pozorovala dění kolem sebe.

Dan u zubaře První Nový hrdina opustil Vilu! Tentokrát má ale výjimečně zaručeno, že se do ní zase vrátí.

VyVolený Dan Holovský má už několik dnů problém se zuby. Poctivě dle pokynů štábu navštívil zubaře ještě před vstupem do Vily, bohužel i tak ho zub začal nepříjemně bolet. „Už se to nedá vydržet!“ křičel ve Vile svalnatý Dan.

Dnes ho tedy „Zpovědnice“ Bára Kosová vyzvedla před Vilou a odvezla k zubaři, kde podstoupil zákrok, který ho konečně zbavil bolesti. „Danovi vytrhli jeden zub a opravili jednu vypadlou plombu. I když se Dan bál, byl statečný. Jeho fanynky můžu uklidnit, jedná se o zuby, které jsou vzadu, takže nic ze svého kouzla neztratí,“ zavtipkovala přímo z ordinace zubního lékaře Bára Kosová.

zdroj: TV Prima

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jste zvyklí vyčnívat z davu, což by nebylo na škodu v případě, že to není kvůli neshodám s šéfem. Stále se dohadujete o stylu odvedené práce. Brzy rozseknete, kdo má pravdu. S opačným…

Nejčtenější články

Doporučujeme