Co si o vás opravdu myslí vaši přátelé? To prozradí vaše znamení zvěrokruhu | Foto: iStock

Foto: iStock

Co si o vás opravdu myslí vaši přátelé? To prozradí vaše znamení zvěrokruhu

Malé děti říkají věci napřímo. My dospělí ale z různých důvodů o řadě věcí mlčíme, nemáme odvahu je říct nahlas, máme pocit, že se to nehodí. Když přitom budeme svobodně říkat, co cítíme, co chování druhého s námi dělá, pročistíme a ozdravíme řadu vztahů. Co si o nás opravdu myslí naši přátelé, ale z nějakého důvodu to neříkají?

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Berani, vaši přátelé by vám moc rádi řekli, že jste skvělí, protože máte neustále spoustu nápadů, které by druzí rádi následovali. Jste pro ně inspirativní, ale někdy myslíte jen na sebe a bylo by fajn, kdybyste občas dali prostor i svým přátelům, aby se vyjádřili. Proč nezvážit pomoc při realizaci vlastních snů?

Jaká jsou přátelství podle znamení? Podívejte se na video:

Pokračování 2 / 12

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Paní nebo páni s býčí hlavou, musíte se ostatním připomenout. Je fajn, že jako zemské znamení milujete přírodu a chodíte rádi ven, ale musíte také víc mluvit s lidmi. A se svými přáteli obzvláště. Příroda je sice mocná čarodějka, která dokáže i léčit, ale samota vás z problémů nedostane.

Pokračování 3 / 12

Blíženci (22. 5. – 21. 6.) 

Když už něco slíbíte, Blíženci, mohli byste to aspoň dodržet? Ne, vy nejste lháři, vy toho jen máte tolik, že zapomínáte, že jste něco slíbili. A zejména těm nejbližším byste měli projevit respekt tím, že uděláte to, o co vás požádali. Jste super zábavná osoba, ale to někdy nestačí. Kamarádi se vám budou vzdalovat, když je budete ignorovat a nedodržíte slovo.

Pokračování 4 / 12

Rak (22. 6. – 22. 7.) 

Raci, musíte se snažit držet svoje emoce na uzdě. Vaše blízké samozřejmě zajímá, co se s vámi děje, co vás naštvalo nebo s čím se právě teď perete. Ale i pro přátele je vyčerpávající vypořádat se s vašimi pozitivními i negativními emocemi. Zkuste se pro začátek „sebeobsloužit“, teprve pak zajděte za přáteli.

Pokračování 5 / 12

Lev (23. 7. – 22. 8.) 

Lvi, vy byste si měli uvědomit, že svět se netočí jen kolem vás. Víme, že to je asi šokující, ale i když vás druzí milují a myslí si, že jste úžasní, mají také svoje vlastní životy. Nejste jediné Slunce ve vesmíru. Snažte se naslouchat druhým lidem a mluvit s nimi o jejich životě, o tom, co je trápí a co je těší.

Pokračování 6 / 12

Panna (23. 8. – 22. 9.) 

Panny, jste až moc velké perfekcionistky. Někdy je to prospěšné, ale často to z vás dělá velké tvrďáky. Vaši přátelé by vám leckdy chtěli říct, že jste na sebe příliš tvrdé a že byste se měli mírnit, pokud jde o neustálou kritiku druhých. Jste neuvěřitelně úžasná bytost a musíte si vážit toho, že vás přátelé uznávají.

Pokračování 7 / 12

Váhy (23. 9. – 23. 10.) 

Váhy, vaši přátelé si velmi váží vaší oddanosti, touhy po spravedlnosti a rovnováze. Musíte však jít také někdy ven a podnikat odvážnější a rychlejší rozhodnutí. Nemusíte pořád váhat a nerozhodně čekat na nějaké znamení. Neustálé kolísání tam a zpět je pro řadu vašich přátel otravné.

Pokračování 8 / 12

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Štíři, téměř všichni přátelé na vás milují lehkost, s jakou přistupujete k životu. Ať už s vámi budou v restauraci nebo venku na kolečkových bruslích, vždy ocení, že jste připraveni s nimi vyrazit. Ale také by vám někdy chtěli říct, že jste až moc majetničtí ve vztahu k druhým. A flirtovat byste také tolik nemuseli.

Pokračování 9 / 12

Střelec (23. 11. – 21. 12.) 

Přátelé na vás oceňují vaši zábavnost. Konverzace s vámi nikdy není nudná a vždy máte po ruce nějaké vzrušující příběhy. Někdy byste ale mohli zpomalit. Vaše potřeba být neustále v pohybu je fantastická, ale ne vždy. Často je naopak frustrující, pokud se s vámi někdo snaží spojit na více než povrchní úrovni.

Pokračování 10 / 12

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.) 

Vaši přátelé si o vás myslí, že jste neuvěřitelně sebevědomí a připravení být ještě lepší. Oceňují také váš přístup k práci, protože nikdy neuhnete z nastolené cesty. Jste pro mě inspirující, ale někdy ve vaší blízkosti mívají pocit méněcennosti. Kozorohové, nejsou všichni tak dokonalí jako vy, tak na to myslete.

Pokračování 11 / 12

Vodnář (21. 1. – 20. 2.) 

Vodnáři, vašim přátelům se na vás líbí vaše snaha podpořit je v těžkých chvílích. Ať už je to velké rozhodnutí, které by mělo dopad na jejich život, třeba rozchod s partnerem nebo stěhování, vy vždy jejich rozhodnutí podpoříte a budete jim fandit. Na druhou stranu někdy býváte poněkud „odděleni“ od praktického života, takže navenek působíte chladně. Stačí se víc otevřít a lidé uvidí, jak moc jste jedineční.

Pokračování 12 / 12

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Ryby jsou výborné přítelkyně pro všechny, a to díky své empatii. Jestli se někdo potřebuje „vykecat“, budete to vy, za kterými ostatní přijdou. Ovšem jste tak trochu snílci plní kreativních nápadů, což se může projevit roztěkaností. To někdy přátelům na vás vadí, tak se zkuste častěji uzemnit a být více tady a teď.

Doporučujeme

Články odjinud