Co si obléct na Štědrý večer: Vyberte si z 50 nejkrásnějších červených šatů!

20. 12. 2019
Vánoce jsou svátky pohody, ale zároveň se nesou ve svátečním duchu, a tak je ve většině rodin zvykem se ke štědrovečerní večeři hezky nastrojit. Co takhle se letos držet klasických vánočních barev a vybrat si červené šaty? Našli jsme pro vás padesát nejhezčích kousků! Kde je koupit a za kolik?

Ke kolenům či midi

Červená je barva vášně, ale také Vánoc, takže když si k vánočnímu stromečku oblečete šaty v barvě krve, rozhodně tím nic nezkazíte. Naopak, budete nepřehlédnutelná! Šaty pak klidně můžete využít i na vánoční setkání s příbuznými, do divadla či na jiné slavnostní události.

Nejvhodnější je délka ke kolenům či midi, vybírat můžete i z nejrůznějších typů látek. Nosí se krajky, satén i samet, oblíbené jsou plisované sukně, volány a také holá ramena. Jestli to vaše sebevědomí a postava dovolují, zvolte odvážnější přiléhavý model, v opačném případě rozhodně nic nezkazíte rozevlátými a volnějšími šaty. Jaké si vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii v úvodu článku!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Merkur je k vám vlídný a podporuje myšlenkové pochody. Díky tomu prahnete po seberozvoji a jdete si za svým cílem. Máte však neblahý pocit, že vám někdo hází klacky pod nohy. Situaci…

Nejčtenější články

Doporučujeme