Co si obléct na Štědrý večer? Vybírejte z 50 červených a zelených šatů!

19. 12. 2018
Ať už Vánoce slavíte v úzkém kruhu rodinném nebo ve větší společnosti, je nepsaným pravidlem se k štědrovečerní večeři a rozbalování dárků pěkně obléct. K tomu, abyste podpořila vánoční atmosféru, stačí málo – vyberte si červené či zelené šaty, což jsou tradiční barvy Vánoc.

Koktejlky i dlouhé šaty

V červených koktejlkách budete u stromečku opravdu nepřehlédnutelná. Jestli se v jasně červeném odstínu necítíte jistě a nechcete na sebe zas tolik poutat pozornost, můžete volit tlumenější odstíny temně červené až vínové. Střih je jen na vás, záleží jen na tom, zda si připadáte lépe v šatech na ramínka, s odhalenými rameny, dlouhými rukávy, či ke krku. Oblíbená je opět také krajka!

Jestli je na vás červená barva moc výstřední, zkuste zelenou. Opět máte na výběr z mnoha odstínů. Obzvlášť tmavě zelená barva působí slavnostně a dokonale se hodí k vánoční atmosféře. Zkuste se zaměřit na krajku, satén nebo samet, materiály, které jsou teď velmi oblíbené!

Hledáte inspiraci? Podívejte se do naší vánoční galerie!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Patříte k nepečlivějším znamením zvěrokruhu, a proto se vám nelíbí aktuální oslabení profesní stránky. Začínáte dělat zbytečné chyby, které vás připraví o dokonalé výsledky. Nemáte moc…