Co si obléct na Štědrý večer? Vybírejte z 50 červených a zelených šatů!

19. 12. 2018
Ať už Vánoce slavíte v úzkém kruhu rodinném nebo ve větší společnosti, je nepsaným pravidlem se k štědrovečerní večeři a rozbalování dárků pěkně obléct. K tomu, abyste podpořila vánoční atmosféru, stačí málo – vyberte si červené či zelené šaty, což jsou tradiční barvy Vánoc.

Koktejlky i dlouhé šaty

V červených koktejlkách budete u stromečku opravdu nepřehlédnutelná. Jestli se v jasně červeném odstínu necítíte jistě a nechcete na sebe zas tolik poutat pozornost, můžete volit tlumenější odstíny temně červené až vínové. Střih je jen na vás, záleží jen na tom, zda si připadáte lépe v šatech na ramínka, s odhalenými rameny, dlouhými rukávy, či ke krku. Oblíbená je opět také krajka!

Jestli je na vás červená barva moc výstřední, zkuste zelenou. Opět máte na výběr z mnoha odstínů. Obzvlášť tmavě zelená barva působí slavnostně a dokonale se hodí k vánoční atmosféře. Zkuste se zaměřit na krajku, satén nebo samet, materiály, které jsou teď velmi oblíbené!

Hledáte inspiraci? Podívejte se do naší vánoční galerie!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Novému vztahu se určitě nebráníte, ale už nic nepůjde tak hladce jako před pár dny, kdy nad vámi bděly hvězdy. Dejte se každopádně dohromady, navštivte kadeřníka, vizážistu a kupte si něco…

Nejčtenější články

Doporučujeme