Produkty Jsi bohyně, Havlíkova apotéka 1237 Kč Foto: Archiv firem

Produkty Jsi bohyně, Havlíkova apotéka 1237 Kč Foto: Archiv firem

Pro žhavý večer je ideální láhev červeného Bohemia Sektu s vůní peckového ovoce a tóny čokolády. Bohemia sekt koupíte kupříkladu na www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč Foto: Archiv firem
Pro romantičtější večer volte něžné růžové bublinky Bohemia sekt. Koupíte kupříkladu na www.osobnivinoteka.cz, 149 Kč Foto: Archiv firem
  Bleu de Mer rosé, www.merlot.cz 320 Kč Foto: Archiv firem
Crémant rosé Domaine Parent, www.merlot.cz 650 Kč Foto: Archiv firem
42
Fotogalerie

Co se dává k Valentýnu? Super tipy na dárky napoví vám i partnerovi

I když možná oficiálně Valentýna neslavíte a stojíte si za názorem, že jde o uměle vytvořený svátek, v koutku duše tušíte, že alespoň drobná pozornost od partnera by vám udělala radost. Čím vás může během svátku všech zamilovaných potěšit? V galerii v úvodu článku najdete inspiraci!

Vybrat dárek k Valentýnu může být náročné

Pro muže často bývá vybírání dárků pro partnerku očistcem. Nakupování je nebaví a trpí celou dobu, než najdou dárek, který je v jejich očích vhodný a s nímž udělají radost. Jestli chcete svému milému situaci usnadnit, stačí nechat na počítači otevřený tento článek. Nebo mu rovnou poslat odkaz na tip, který se vám líbí nejvíc.

Nerozhodnost ale není jen doménou mužů, někdy ani my, ženy, nevíme, co bychom si vlastně měly přát. Ke dni všech zamilovaných se jako vhodné dárky jeví lahve dobrého vína, čokoláda, kosmetika nebo třeba vonné svíčky, zvlášť když je krásně zabalíte.

Kde se vzala tradice svatého Valentýna? Podívejte se na video:

Co se dává na Valentýna?

Pokud je pro vás svátek svatého Valentýna důležitý a slavíte ho s partnerem rádi, pak je namístě i větší investice. Udělá vám radost sexy prádlo, kabelka, šperk či třeba letenky do romantických destinací nebo wellness pobyt v lázních, který si můžete s partnerem užít oba? Některé letecké společnosti v období Valentýna nabízejí akční letenky a stejně tak řada wellness hotelů chystá speciální valentýnské balíčky pro své hosty. A jestli je pro vás romantická večeře v restauraci ohranou klasikou, nevadí. Zkuste třeba valentýnský brunch!

Inspiraci najdete v naší galerii!

Doporučujeme

Články odjinud