Co si přát k Valentýnu? Tyto tipy na dárky napoví vám i partnerovi

10. 2. 2022
I když možná oficiálně Valentýna neslavíte a stojíte si za názorem, že jde o uměle vytvořený svátek, v koutku duše tušíte, že alespoň drobná pozornost od partnera by vám udělala radost. Čím vás může během svátku všech zamilovaných potěšit? V galerii v úvodu článku najdete inspiraci!

Stačí maličkost, nebo raději letenky?

Pro muže často bývá vybírání dárků pro své partnerky očistcem. Nemají pro vybírání cit, nakupování je nebaví a trpí celou dobu, než najdou dárek, který je v jejich očích vhodný a se kterým udělají radost. Jestli chcete svému milému situaci usnadnit, stačí nechat na počítači otevřený tento článek. Nebo mu rovnou poslat odkaz na tip, který se vám líbí nejvíc.

Nerozhodnost ale není jen doménou mužů, někdy ani my ženy nevíme, co bychom si vlastně měly přát. Ke dni všech zamilovaných se jako vhodné dárky jeví lahve dobrého vína, čokoláda, kosmetika nebo třeba vonné svíčky.

Kde se vzala tradice svatého Valentýna? Podívejte se na video:

Pokud je pro vás svátek svatého Valentýna důležitý a slavíte ho s partnerem rádi, pak je namístě i větší investice. Udělá vám radost sexy prádlo, kabelka, šperk, či třeba letenky do romantických destinací nebo wellness pobyt v lázních, který si můžete s partnerem užít oba? Některé letecké společnosti v období Valentýna nabízejí akční letenky a stejně tak řada wellness hotelů chystá speciální valentýnské balíčky pro své hosty.

A jestli je pro vás romantická večeře v restauraci ohranou klasikou, nevadí. Zkuste valentýnský brunch! Právě takový nabízí například pražský Buddha Bar, a to v neděli 13.2.2022 od 12 do 16 hodin. Romantické prostředí umocní valentýnská výzdoba a dezerty inspirované tímto dnem plným lásky, růžové sushi a růže jako dárek pro každou ženu. Co vyberete?

Inspiraci najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vezměte svůj život pevně do ruky a na nic se nevymlouvejte. Rovněž byste měli naslouchat lidem, kteří to s vámi myslí dobře. Upřímné jedince poznáte na první pohled a v jejich společnosti…