Co to je micrografting: Zvládne vás zbavit padání vlasů, jizev a omladí vás

14. 10. 2022
Trápí vás padání vlasů, jizvy či příliš vrásek? Nebo dokonce všechno dohromady? Pak vás jistě potěší, že se tyto problémy nyní dají řešit najednou! Jak na to?

Co to je micrografting?

Micrografting je v lékařství hojně využívaná metoda. Pomáhá v traumatologii při léčbě kloubů, hojí nejrůznější jizvy a rány. A čím dál častěji se používá i v dermatologii. Funguje na bázi biorevitalizace s pomocí tělu vlastních látek, které dokáží nastartovat masivní proces regenerace.

Jde o miniinvazivní zákrok, který je vhodný pro jakoukoli část obličeje či vlasovou pokožku hlavy, a případné i další části těla, samozřejmě podle doporučení lékaře. „Terapeutická suspenze je vyrobena patentovaným postupem a následně po zředění fyziologickým roztokem se za pomocí tenké jehličky, podobně jako třeba u mezoterapie, aplikuje zpět do pokožky,“ vysvětluje MUDr. Athanasios Stefanis, tricholog a dermatolog mezinárodní sítě estetických inovací Mediestetik.

Jak omladit obličej pomocí cviků? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

Vyhraňte si prostor pro rodinné štěstí. Vaši blízcí potřebují cítit blízkost a podporu. Naštěstí s tím nemáte problém a věnujete jim spoustu času. Hodně energie byste měly směrovat k…