Co to znamená, když se řekne image?

24. 10. 2000
Image znamená podobu, odraz, dojem, představu... Ale dohromady to je celkové působení na okolí. Někdo má image elegantní dámy, jiný drsného chlapíka... Záleží na vašem osobním stylu.

Co to znamená, když se řekne image?

Image znamená podobu, odraz, dojem, představu... Ale dohromady to je celkové působení na okolí. Někdo má image elegantní dámy, jiný drsného chlapíka... Záleží na vašem osobním stylu. V dnešní době je image  velice důležitá, hlavně pro ty, co mají v zaměstnání určitou pozici či pro ty, kteří vystupují na veřejnosti.

Nebojte se si vytvořit  svoji vlastní image či si nechat poradit! Pocit pohody, obdivné pohledy okolí a spokojenost - to za to stojí.

Jak zvýraznit pohled očí.

  1. Máte-li hnědé oči - vybírejte modré, modro-šedé stíny. Se švestkovým odstínem vaše oči vystoupnou.

  2. Máte-li zelené oči - vybírejte odstíny růžové, lososové, světle fialové, hnědě-růžové stíny dodají očím ještě zelenější barvu.

  3. Máte-li modré oči - zvolte odstíny hnědé barvy, velbloudí srsti, kombinace tmavé šedé a modré vaše oči ještě více rozzáří.


Nechte si poradit v nové poradně vizáže.

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Říjen je vaším favoritem číslo jedna a skoro nic vás nepřekvapí. Podívejte se na věci, které jste odkládali, ať na ně nezapomenete. Budete je mít konečně z krku. Jste pečliví, a proto…

Nejčtenější články

Doporučujeme