Co trápí Marka Ebena?

13. 8. 2002
Co trápí Marka Ebena?
Jeden z našich nejsympatičtějších moderátorů, herec a hudebník Marek Eben je neustále v jednom kole. Po návratu z filmového festivalu dotočil se svými bratry ve studiu na Nouzově po sedmi letech nové cédéčko, a vzápětí odletěl se svou ženou Markétou na měsíc do Ameriky.

Co trápí Marka Ebena?

Klepněte pro větší obrázek Jeden z našich nejsympatičtějších moderátorů, herec a hudebník Marek Eben je neustále v jednom kole. Po návratu z filmového festivalu v Karlových Varech dotočil se svými bratry ve studiu na Nouzově po sedmi letech nové cédéčko, (jako hosty si přizval mimo jiné Ivu Bittovou a Jiřího Schmitzera), a vzápětí odletěl se svou ženou Markétou na měsíc do Ameriky.

Přes své značné pracovní vytížení působí Marek stále nesmírně mladistvě

  1. ostatně málokoho napadne, že letos v prosinci oslaví své 45. narozeniny.

Avšak i on přiznává, že jej po čtyřicítce čas od času něco zabolí: jednou je to rameno, jindy záda, občas ho i docela prozaicky bolí hlava. �Když mě tu a tam chytí bolest hlavy, což naštěstí nebývá tak často, okamžitě si zobnu něco lehkého, třeba Panadol, to je takový svěží, letní prášek a pak miluji ten stav, kdy si sednu a rozkošnicky vychutnávám, jak ta bolest pomaličku mizí.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Dráha Venuše je neklamným znamením toho, že vám život ukazuje tu lepší stránku. Zákonitě přijde okamžik, ve kterém se vše obrátí ve váš prospěch. Buďte vstřícní k člověku, který vám říká…

Nejčtenější články