Co trápí Marka Ebena?

13. 8. 2002
Co trápí Marka Ebena?
Jeden z našich nejsympatičtějších moderátorů, herec a hudebník Marek Eben je neustále v jednom kole. Po návratu z filmového festivalu dotočil se svými bratry ve studiu na Nouzově po sedmi letech nové cédéčko, a vzápětí odletěl se svou ženou Markétou na měsíc do Ameriky.

Co trápí Marka Ebena?

Klepněte pro větší obrázek Jeden z našich nejsympatičtějších moderátorů, herec a hudebník Marek Eben je neustále v jednom kole. Po návratu z filmového festivalu v Karlových Varech dotočil se svými bratry ve studiu na Nouzově po sedmi letech nové cédéčko, (jako hosty si přizval mimo jiné Ivu Bittovou a Jiřího Schmitzera), a vzápětí odletěl se svou ženou Markétou na měsíc do Ameriky.

Přes své značné pracovní vytížení působí Marek stále nesmírně mladistvě

  1. ostatně málokoho napadne, že letos v prosinci oslaví své 45. narozeniny.

Avšak i on přiznává, že jej po čtyřicítce čas od času něco zabolí: jednou je to rameno, jindy záda, občas ho i docela prozaicky bolí hlava. �Když mě tu a tam chytí bolest hlavy, což naštěstí nebývá tak často, okamžitě si zobnu něco lehkého, třeba Panadol, to je takový svěží, letní prášek a pak miluji ten stav, kdy si sednu a rozkošnicky vychutnávám, jak ta bolest pomaličku mizí.� (Plus)

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Horoskopy

Hned ráno se vám podaří ukořistit prima náladu, kterou přenesete i na zbylé členy rodiny. Získáte tak super vstup do nového dne. Vyjděte si na procházku, povídejte si a neřešte zásadní…

Nejčtenější články

Doporučujeme