Co vám v červenci nesmí chybět: Kosmetické produkty měsíce

11. 7. 2018
Léto běží v plném proudu, slunce pálí jako o život a krásné počasí všechny táhne ven. Na ostrém letním slunci je třeba dbát na ochranu a používat správné produkty, aby vaše pleť zůstala zdravá a krásná. Co byste měla mít po ruce v červenci?

Ať už se chystáte na dovolenou k moři nebo jen po Čechách, myslete především na své zdraví. Abyste se co nejlépe chránila před škodlivými slunečními paprsky, můžete ochranu podpořit pilulkami Heliocare Ultra D, které pomohou zabránit předčasnému stárnutí pleti. Nezapomeňte také na ochranu při sportu a proti hmyzu, krémy k tomu určené vám nabídne síť parfumerií Marionnaud.

Zvýšenou péči je třeba dodat také vašim vlasům, a to například s pomocí vlasové mlhy Natulique Rejuvenanting Hair Mist vyživující nejen vlasy, ale i pokožku hlavy. Pozornost věnujte i dekoltu a vyživte ho s pomocí krému La Chaton Exlusive.

Opálená pokožka v létě nevyžaduje moc kosmetiky, i tak si ale můžete dopřát trochu krásy navíc. Nehty na nohou i rukou můžete zkrášlit zářivými laky na nehty v letních barvách značky My Nail Laquer Earthy Waves. V barvách země je také paletka očních stínů Anastasia Beverly Hills, kterou seženete v parfumeriích Sephora, stejně jako vyhlazující a matující balzám Tonymoly.

Všechny produkty si můžete prohlédnout v naší galerii.

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Momentálně patříte k nejlepším pracovníkům. Na rozdíl od jiných se pyšníte velkými ambicemi a neschází vám odvaha. Člověk totiž musí někdy riskovat, a proto dosáhnete svého cíle snadněji.…

Nejčtenější články

Doporučujeme