Co vám v červnu nesmí chybět: Kosmetické produkty měsíce

8. 6. 2018
Období dovolených a horkých dnů je tu, proto jistě uvítáte kosmetické novinky, které vás v horku osvěží a ochrání před slunečním zářením. Co byste v červnu měla mít vždy po ruce?

Pokud se ani v letních měsících neobejdete bez make-upu, jistě víte, jakou neplechu společně s potem dokáže udělat. Aby vše zůstalo na svém místě, zkuste použít fixační sprej od značky Boscia, kterou seženete v síti prodejen Sephora. Svěžest rozpálenému obličeji pak může dodat hydratační mlha. Jako podklad použijte hydratační krém od Origins, který zmatní vaši pokožku. Make-up by měl mít ochranný faktor.

Nezapomeňte pomocí opalovacích krémů a sér chránit i zbytek těla a vlasy. Nevynechávejte ani péči po opalování, která je stejně důležitá. A obličeji alespoň jednou týdně dopřejte vyživující a hydratační masku, aby sluncem vysušená pleť znovu zářila.

Na jaké kosmetické produkty nedáte v létě dopustit? Inspirujte se v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Už se nemusíte trápit kvůli nešťastné lásce, protože ode dneška je Venuše ve vašem znamení, a k tomu v konjunkci s Uranem. Opačné pohlaví vás začne zbožňovat a budete mít štěstí na…

Nejčtenější články

Doporučujeme