Kosmetické novinky na říjen: Nová značka od Rihanny či krémy do města

5. 10. 2018
Podzim není k naší kráse zrovna příznivý, a tak je potřeba vybavit se vhodnou kosmetikou. Jaké kosmetické produkty by vám neměly chybět v říjnu?

Zvlhčovat a hydratovat

Pokožka po celém těle se stále ještě vzpamatovává z letního náporu slunečních paprsků, a tak má sklony k vysušování. To znamená, že se více loupe, proto je potřeba používat pravidelně peeling, a zbavovat se tak odumřelé kůže. Aby se vysušování snížilo na minimum, měla byste si pořídit hydratační mléko určené přímo na suchou pokožku, které dodá vaší kůži vláhu a vrátí ji do optimálního stavu. Nezapomeňte také na krémy na ruce!

Samozřejmě opálení k naší lítosti ubývá a sluníčko už není takové jako v létě. Jak si uchovat letní bronz a vypadat stále jako po návratu od moře? Využijte samoopalovací krémy a spreje, které dodají vaší kůži tu správnou barvu.

Rihanna i Paula’s Choice

Zakládáte-li si na tom, že používáte pouze přírodní kosmetiku, zkuste novou značku Nature Box. Je cenově dostupná a přináší pět produktových řad, které obsahují výrobky založené výhradně na přírodní bázi. Jsou vyrobeny ze stoprocentně za studena lisovaných olejů z ořechů a semen ovoce. Nabízejí šampony, kondicionéry, tělová mléka a másla i sprchové gely a peelingy.

Zajímavou novinkou je pak řada Defense kosmetiky Paula's Choice, která byla vyvinuta především pro městské ženy, které jsou dennodenně vystavovány nepříznivým vlivům životního prostředí a jejich dopadům na vzhled a stav pleti. K předcházení a zmírnění  negativních procesů vyvinula společnost Paula’s Choice kompletní řadu produktů s exkluzivní APF formulí (Anti Pollution Factor), chránící pokožku před nečistotami z ovzduší. 

A jak si dodat šmrnc? S tím vám pomůže zpěvačka Rihanna. Ta totiž nedávno představila svoji vlastní kosmetiku pod názvem Fenty. Nabízí dekorativní produkty jako make-upy, stíny, highlightery, tvářenky a další vychytávky pro zářivější vzhled a seženete ji v síti Sephora.

Produkty najdete v naší galerii!

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Nejlepší bude, když si vezmete na pátek dovolenou. Nadřízený je stejně protivný a s kolegy se vám nechce spolupracovat. Máte dojem, že makáte za dva i více lidí a odměna nikde. Na nic…