Co vás čeká v Ulici: David se zaplete s Terezou, Hedvika a Ota si řeknou "ano"

5. 6. 2017
Co vás čeká v Ulici: David se zaplete s Terezou, Hedvika a Ota si řeknou "ano"
Dvanáctá sezona seriálu Ulice jde do finále! Do prázdnin se toho ještě stane: Jako již tradičně nás čeká svatba, kromě toho ale i velké životní komplikace a zkoušky, radosti i nové lásky.

Svatba je tu

Hedvika i Ota se rozloučili se svými kamarády a kamarádkami se svobodou a přípravy na jejich významný den vrcholí. Ale to by v tom byl čert, aby se těsně před svatbou nestalo něco, co naruší hladký průběh příprav. Ota si projde pěkným šokem, ale to nezpochybní jeho rozhodnutí oženit se s Hedvikou. Naopak bude nervózně počítat dny, aby už konečně mohl říct Hedvice své ano. A celý svatební den bude fakt krásný! Máte se na co těšit, i když jen na obrazovce!

Tereza a David si zkomplikují život

Tereza a David jsou nejen sehraní kolegové, ale i skvělí přátelé. Jejich přátelství však pomalu začíná přerůstat v něco jiného a poslední dobou to mezi nimi pěkně jiskří, i když oba před tím zavírají oči. Společně pomohou vyřešit ředitelce Puklické problém, kvůli kterému však budou muset zůstat ve škole pozdě do noci. Oba si navíc dají pár skleniček, které pomohou odstranit poslední zábrany. Překročí tak hranici, která by za střízliva byla tabu. Vždyť David chodí už téměř rok s Alenou, která plánuje jejich společnou budoucnost. Jaký bude mít jejich "úlet" následky?

Robert překročí meze

Denisa a Světlana si svého nového kolegu Roberta nemohou vynachválit. Světlana se vyrovnala s tím, že mají Denisa s Robertem spolu sexuální vztah. Když to nezasahovalo do pracovních vztahů, nechala to být. Jenže Světlana brzy zjistí, že je Robert až příliš snaživý a nevadí mu překročit hranice. Robert zkrátka hraje na všechny strany a Denisa už mu nestačí, teď to zkusí i na Světlanu. Ustojí to kolegové na radnici?

Návrat Moniky

Monika se vrátila z Afriky a Márovi pěkně zkomplikuje život. Je nabitá energií, plná nových zážitků, odhodlaná radovat se ze života a hlavně vidět se co nejdříve s Márou. Nikdy jí nenapadlo, že jí bude tak chybět. Jak oba ustojí společnou schůzku? A jak zareaguje Karla, až je společně uvidí?

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Horoskopy

Jakmile se přehoupne pracovní týden do své druhé poloviny, opadnou z vás zbytečné obavy i stres. Těšíte se na rande s milovanou osůbkou a připravujete plán sblížení. Pokud žijete v trvalém…

Nejčtenější články

Doporučujeme