Komentáře k článku zpět na článek

Mata69 26. 2. 2017 | 19:49

Já to radši ani číst nebudu...už jen ten nadpis - mohla bych se dozvědět, že jsem příliš troufalá, když jsem daleko po čtyřicítce zdravá a odmítám se vyděsit z toho, co by mi mohlo hrozit.

Barbina10 23. 2. 2017 | 10:37

Proboha,kde to berpo,ve 40. letech jsem nevěděla o žádných nemocích,co zase blbnou,je to krásný věk,a i potom to není zlé. Nestrašte lidi!!!

lebahu 23. 2. 2017 | 07:29

Proč mám v poslední době pocit, že člověk 40+ (speciálně teda ženská) by se měl radši zastřelit? Ideálně když mu to doporučuje dvacetiletá redaktorka dámského magazínu!

monada 22. 2. 2017 | 14:41

No nevím hodně lidí je nemocných v každém věku . A všichni vidí jen důchodce. Asi chodím mezi ty co si nestěžují a snaží se žít pohodově zdravě. Mám známou ta má 80 let a nebere žádné léky chodí po horách aj. Na cvičení k nám jezdí pán , kterému je 95 let cestuje vlakem a ten není bezbariérový musí prostě do vagonu vystoupat po schůdcích . Teda nechodí když je náledí. Kolem sebe mám sousedky ty sice mají nemoce , ale nějak neslyším stynkání. Je to o přístupu. Za další setkala jsem se mnohokrát s diagnozou co by jste chtěli ve vašem věku. Prostě lékař místo, aby řešil příčinu tak dá hrst léků a má od dotyčného pokoj.
Hezký a usměvavý den

šiška 22. 2. 2017 | 13:21

No potěš koště, pak že stáří není to nejhorší co člověka může v životě potkat! Nemoci a problémy se vším možným. Nemluvě o tom, že se u nás na důchodce kouká jak na parazity kteří už nevydělávají a jen dostávají i když je to v mnoha případech běs a děs.

Přečtěte si také

Horoskopy

Dnešní den pro vás bude v mnoha směrech výjimečný. Nemusíte se bát odvážných kroků a netradičních…

Nejčtenější články

Články odjinud