Co zachytilo oko objektivu v Sex machine muzeu?

12. 7. 2002
Roztodivné sexuální, případně i mučicí mašinky může zájemce zhlédnout v Sex machine muzeu nedaleko pražského Staroměstského náměstí. Z některých ale bude na první pohled nepochybně silně zmatený a až po přečtení popisku přijde na to, k čemu se ta která věc používala. Korzo vyzkoušelo pár známých lidí, aby sdělili, co při prvním pohledu na obrázcích vlastně viděli.

Co zachytilo oko objektivu v Sex machine muzeu?

Roztodivné sexuální, případně i mučicí mašinky může zájemce zhlédnout v Sex machine muzeu nedaleko pražského Staroměstského náměstí. Z některých ale bude na první pohled nepochybně silně zmatený a až po přečtení popisku přijde na to, k čemu se ta která věc používala. Korzo vyzkoušelo pár známých lidí, aby sdělili, co při prvním pohledu na obrázcích vlastně viděli. Tady je první předmět a první odpovědi.

Klepněte pro větší obrázek

Marián Vojtko - zpěvák, herec: "Tohle je podle mě nějaké křeslo, kde si úchyl lehne dolů a pak na něho jeho partner či partnerka kálí. Prostě - židle na pissing."

Bohuš Matuš - zpěvák: "To je křeslo a záchod ze starých dob. Prostě pěkný hajzlík. Mě jenom malinko zmátly ty vzory. Takové ornamenty jsme měli na křesle. Máme to doma v rodině, takže jsem ten záchod hned poznal."

Petr Opava - hudební skladatel: "Rozhodně to může být nějaký mučicí nástroj, ale nejvíce mi to připadá jako nějaký šlechtický hajzl."

A jaká je pravda? Židle byla skutečně používána pro praktiky "pissingu". Milovník "zlatého deště" leží pod speciálně upraveným křeslem a raduje se z toho, že může na vlastním těle pocítit výkaly svých partnerů.
Správně tipoval představitel muzikálového Monte Crista, slovenský herec Marián Vojtko. Ovšem ani Bohuš Matuš a jeho dobrý kamarád, hudební skladatel Petr Opava, nebyli daleko od pravdy.


Tady je v pořadí už druhý předmět a odpovědi.
Klepněte pro větší obrázek

Marián Vojtko, muzikálový zpěvák: "Dva lidi, buď dvě holky, dva kluci, nebo pár, se na to posadí, na opěrky si dají nohy a houpou se. Že jo? Je to takzvaná houpačka pro debily."

Dr. Buben (občanským jménem Pavel Hájek), rozhlasový moderátor: "Kriste pane, to je nějaký šílený ribstol. Jsou to dva penisy v jednom. Je to buď pro lesby, nebo také pro chlapy na anál. Erotická houpačka - a pár se na sebe může koukat. Také může frajer prožívat anální sex a slečna hluboké vniknutí. A když stačí přecházet z jedné strany na druhou, tak může mít oboje - jeden klasický a jeden hnědý. To jsou ale věci, které já bych nikdy nepoužil, dokud mám zdravé údy, jazyk - dokonce mi slouží i jazyky od bot."


A jaká je pravda? Erotická lavička (chcete-li houpačka) byla nalezena na italském venkově v Emilia Romagna. I takto si tamní dámy společně zpříjemňovaly dlouhé chvíle.
Marián Vojtko a také Dr. Buben mají zjevně dobrý postřeh. Nebo se snad s erotickou lavičkou už někdy potkali?

zdroj: Korzo
foto: Korzo

Témata článku:   

Komentáře Zobrazit celou diskuzi

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

O přízeň opačného pohlaví nemáte nouzi, ale seznamování vás unavuje. Jindy byste se horlivě bavili, ale nyní prahnete po klidu a samotě. Čas od času si člověk potřebuje ujasnit věci, na…