Co znamená zjevení ve snu? Některé sny vás mají varovat, jiné uklidnit

5. 10. 2022
Zdál se vám sen, na který nedokážete přestat myslet, protože se vám v něm zjevil přízrak, nebo dokonce duch někoho zemřelého? Rozhodně se nebojte, že byste v tom byla sama. I takové věci se totiž stávají. Co vlastně znamená zjevení ve snu a jaké poselství většinou přináší?

Proč se vám zjevují duchové, když spíte?

Důvody, proč za vámi ve snu přichází zjevení nebo duše zemřelých, se mohou různit. Důvod, proč se tomu tak děje, když zrovna spíte, je ale společný. Největším důvodem zjevení zrovna ve snech je, že ve spánku neboli ve stavu změněného vědomí se mění i lidské vnímání. Zemřelí k vám tak mohou promlouvat se sděleními, kterým byste v běžné realitě po probuzení nerozuměla, nebo dokonce ani nevěnovala pozornost. Navíc byste jim pravděpodobně ani nenaslouchala. I když rozeznat, co se vám zjevení ve snu snaží říct, je většinou dost obtížné, některá z nich vám skutečně nesou nějakou informaci či varování. V jiných případech se s vámi duše přijde jen rozloučit, případně usmířit, pokud jste s daným člověkem neměla zcela dořešené některé spory.

Jak si vyložit poselství vašich snů? Podívejte se na video:

Témata článku:   

Komentáře

Přečtěte si také

Katalog zboží na Dámě Další zajímavé věci

Horoskopy

První prosincové dny se ponesou v duchu pracovního stereotypu a budete se tak trochu nudit. Nebuďte netrpěliví! Již brzy přijde vaše šance a vy se ukážete před nadřízeným v tom nejlepším…